Widok

Alvarium

Alvarium Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstanie przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co zapewni dobrą komunikację z centrum Gdyni oraz innymi dzielnicami miasta. Zaletą lokalizacji jest także pełna dostępność infrastruktury dzielnicowej, która zapewni komfort codziennego życia. Przyszli mieszkańcy blisko będą mieli także do lasów Kępy Redłowskiej oraz na plażę.

Alvarium składać się będzie z zespołu ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

12k z ametr
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żeby tylko

Ceny od 12 do 20tys M.
Byłem na spotkaniu, sprawdzone
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale chyba już zrozumieli swój grzech pychy ;)

i poszli po rozum do głowy. Ceny nieco spadły, bo pewnie inwestycja nie sprzedaje się tak, jak prezesi sobie wymarzyli...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grupa dla mieszkańców na facebooku: Alvarium - mieszkańcy

Grupa dla mieszkańców na facebooku: Alvarium - mieszkańcy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

trochę ich poniosło z tymi 12k za m2 :)

do tego cena za MP :D :D :D i na końcu lądujesz w wielkim blockhaus C :)
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 6

ponoć są mieszkania, których cena za metr wynosi 16 tys.

a są też za 20 tys. :D A miejsc parkingowych na pewno nie starczy dla wszystkich, także ich cena...
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 3

blokowisko

Na dodatek lazienki bez okien :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Fantazja bez granic

Bloki między cmentarzem, a ruchliwą ulicą - hałas, smog i co tam jeszcze. Miejsc parkingowych mało, terenów rekreacyjnych zero (no, chyba że cmentarz doliczyć), a cena? Przy mieszkaniu 120m2 to 2.500.000. Słownie - ponad dwa i pół miliona złotych. Biorąc po uwagę, że za te same pieniądze można kupić mieszkanie w Nowym Orłowie (i jeszcze spoooro zostanie), dom jednorodzinny, też w Orłowie, w pełni urządzony, albo w Sopocie pozostaje pogratulować fantazji działowi handlowemu Semeko, developera znanego z ... no właśnie z czego? Bloków w Rumii/Redzie? Serio?

Rozumiem, że liczą na milionerów z fantazją, ale żeby to kupić to musiałby to być milioner analfabeta bez najmniejszej znajomości rynku, który chce, żeby się z niego kumple śmiali, jak dał się zrobić na szaro. Nie wiem, jak wielu jest ignorantów z takimi pieniędzmi, ale nie sądzę, że wielu.
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 21

od 8 tys. mieszkania

nie wiem skąd wy ludzie bierzecie te ceny, ale może warto wybrać się do biura w Redłowie zobaczyć i sprawdzić u źródła jak jest z miejscami postojowymi czy cenami za metr.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 29

może teraz i ceny spadły

jednak nikt nie bierze ich z sufitu... tylko właśnie z kontaktu z deweloperem
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

nic nie spadły

ceny są po 16 koła za metr, nawet tutaj są ogłoszenia z takimi cenami
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja

Nawet jesli koszt to jedyne 8tys za metr, to i tak ta cena jest chora i dosc malo osiagalna dla przecietnej osoby, ktora tak samo ciezko pracuje jak milioner....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

To nie są mieszkania dla przeciętnej osoby. Skąd taki pomysł? To sa mieszkania dla osób majętnych, chcących mieszkać w pasie nadmorskim, z widokiem na lasy, mając blisko do morza, w nowoczesnych wnętrzach. Jeśli kogoś nie stać nie będzie szukał takich nowych inwestycji w danej lokalizacji a wyprowadzi się do Bojana :) Mi żal tyłka nie ściska, po prostu nie szukam tu mieszkania, ale też nie wylewam toksyn.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam do pasa nadmorskiego trochę dalej z Chwarzna ;-) generalnie to Trójmiasto jest w pasie nadmorskim :-P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Byłam, rozmawiałam, ceny horyzontalne, nie ma podziału na położenie mieszkanie, północ południe ta sama cena, wysoko nisko też cena się nie różniła. Mieszkanie, które zaproponowała mi pani - drugie piętro, od północy, 43 m2, 570 tys. byłam latem, może teraz zeszli z cen. Smiech na sali
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

miejscówa jest atrakcyjna to i ceny muszą być atrakcyjne ;)

Ja zakupiłem w dobrej cenie i to nie na najniższym piętrze, gdzie faktycznie są atrakcyjne ceny. Kwestia rozmowy i zaproponowania coś od siebie żeby uzyskać fajną propozycję.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 40

ciekawe ile developer zapłacił za ten komentarz ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

nic nie zapłacił

Kazał Pani Basi ze sprzedaży napisać
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co zaproponowałeś?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy ja wiem czy taka atrakcyjna, z jednej strony ruchliwa ulica z drugiej cmentarz, nie mówiąc już jak ciasno budują, okno w okno. A i standard nie sadze ze wysoki, przeciez to semeko
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jakie paskudne bloczydła - jak w Korei!

I z cenami też przesadzili. A potem się dziwią, że ludzie się wyprowadzają na jakieś Wiczlina czy podmiejskie wsie bo ceny przy głównej trasie nierealne dla zwykłego śmiertelnika. Nie mówię, że mają za bezcen oddawać ale ceny po kilkanaście tysi to jest absurd. Mówimy o Gdyni a nie centrum stolicy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 14

Misterny plan

Podobno to blokowisko już w nieatrakcyjnej Gdyni ma ściągnąć najbogatszych Werherowian
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 19

Uwaga na umowy

Sugeruję mocno przeanalizować umowy deweloperskie pod kątem klauzul uznawanych przez UOKiK za niedozwolone. Jak kupowałem w Redzie było tego bardzo dużo. Prospekt będący załącznikiem do umowy też niewiele ma wspólnego z tym co zostało zrobione.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

grupa dla mieszkańców na facebook: Alvarium - mieszkańcy

grupa dla mieszkańców na facebook: Alvarium - mieszkańcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

senior rafal

ktos w opiniach odnosnie tego kompleksu napisal paskudne blokowiska chyba najaral sie trawy bo pisze glupoty ja rozumiem ze kazdy swoj gust wyobrarzam sobie co onby stworzyl baraki jakie byly na obluzu albo lepianki na meksyku zastanow sie człowieku co ty piszesz
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za 70 m w wysokich piętrach chcą ponad milion . Kazde piętro wyżej podbija cenę o sto tys. Drugie Miejsce parkingowe To luksus według pani z działu handlowego .. Podsumowujac cena do lokalizacji jest grubo zawyżona .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

To jest inwestycja na dolnym tarasie, tuż obok jedynego sensownego transportu zbiorowego w Trójmieście (SKM), dodatkowo w dzielnicy z pełną, bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, dostępem do szkół, przedszkoli itp. Jako bonus swobodnie pieszo można stamtąd dojść na plażę, a z wspomnianych wyższych pięter jest widok na morze. A więc jaka jest odpowiednia cena, biorąc pod uwagę, że za 500 - 600k otrzymamy 70m2 na Chwarznie albo Jasieniu, skazani na wieczność w korku w aucie? Serio pytam, bez sarkazmu. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

grupa dla mieszkańców Alvarium jest na facebooku: Alvarium - mieszkańcy

grupa dla mieszkańców Alvarium jest na facebooku: Alvarium - mieszkańcy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratulacje dla zwycięzcy!!!!! Takie budynki powinno się budować, jeżeli Gdynia ma odzyskać dawną świetność!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry