Odpowiadasz na:

Gratulacje dla zwycięzcy!!!!! Takie budynki powinno się budować, jeżeli Gdynia ma odzyskać dawną świetność!

Gratulacje dla zwycięzcy!!!!! Takie budynki powinno się budować, jeżeli Gdynia ma odzyskać dawną świetność!

zobacz wątek
5 lat temu
~Gdynianin

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry