Widok

Amatorski turniej piłkarski 4 lipca

Piłka nożna Temat dostępny też na forum:
W najbliższą sobotę 4 lipca (oraz każdą kolejną do końca wakacji) przy szkole podstawowej w Baninie S7 organizuje turniej piłkarskich szóstek, może są chętni do utworzenia drużyny i wzięcia udziału w tych rozgrywkach ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakich godzinach?

Czy mogą się zgłaszać wszyscy, czy tylko dobrzy gracze:) ?

Czy już masz wystarczającą liczbę osób?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, w turnieju mają wziąć udział drużyny, które do tej pory nie startowały w żadnych rozgrywkach. Zatem poziom wydaje mi się będzie również odpowiedni dla osób, które daaaawno nie grały w piłkę :)

Brakuje 4 zawodników, żeby choć jedna osoba była w rezerwie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jakiegoś tam doświadczenia radzę porozwieszać kilka plakatów informacyjnych przy delikatesach max & xavier ,może na pętli i gdziekolwiek gdzie sporo ludzi przechodzi. Samo forum to jednak za mało. A inicjatywa super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie ale nie uda mi się grać w każdą sobotę.
Moge zabrać braciaka. Napisz do mnie na face. https://www.facebook.com/milano.fifa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo tel 513404878
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze ja tez sie zglosze?
Furory nie ma. Jakies tam podstawy pilkarskie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chętnie pogram, choć nie w każdą sobotę, bo pracuję. Jak masz wolne miejsce w drużynie, daj znać a odezwę się na priv.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolejny turniej w sobotę 18 lipca
chętni niech piszą na jacek_koww@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry