Widok

Amelek.net

Człowieku zrób coś z tym internetem !!!! To jest nie do wytrzymania
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masakra internet non stop się zacina...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie też problem. Jakaś awaria?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze współczuje Wam. Naprawdę nie macie alternatywy? Przez chwilę też się zastanawiałem nad Amelkiem.. dobrze, że na zastanawianiu się skończyło..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Człowiek właśnie szukał rozwiązania pewnego zgłoszonego problemu. Wymagało to pewnych testów w porze dnia kiedy problem się ujawnia. Ale pewnie i tak zamieszacie z błotem, zminusujecie i zaraz się odezwie „wszystko tylko nie amelek” z księżycowej. Ja również pozdrawiam. Dobranoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
To się chyba nigdy nie skończy :-D tyle wątków, tyle komentarzy to na pewno nie przypadek i na pewno nie konkurencja. Widać Amelek już ładnie ma wyrobioną renomę w Baninie i najwyraźniej na nią zapracował :-) współczuję użytkownikom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

no jak wszyscy klienci muszą cierpieć, bo u jednego któremu coś nie działa robisz testy - to naprawdę zaoraj ten interes w końcu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wszyscy - jeden zgłosił, kilku ponarzekało sobie na forum, problem dotyczył kilkudziesięciu (sektor), zmiana ustawień niestety powoduje chwilowe rozłączenie klientów z sektora. Wygląda na to, że ten konkretny problem udało się rozwiązać. Mogą być jeszcze inne, w innych miejscach sieci, ale (powtarzam się) potrzebujemy bezpośrednich zgłoszeń od konkretnych Klientów, a nie anonimowe narzekania na forum publicznym. Przy okazji prośba - pisząc SMS proszę się przedstawiać adresem instalacji, bo bywa że przychodzi "czy jest jakiś problem z internetem?" i muszę dopytywać u kogo i co się dzieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

-wystarczy zaiwestowac w neta mobilnego i antene i po co te nerwy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

T mobile ma teraz bez limitu można testować 2 tyg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak takie cudowne bez limitu to dlaczego tylko 2 tyg (a potem umowa na 2 lata) a nie dadzą tego na czas nieokreślony?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dlatego ze mając pewność zabezpieczenia finansowego umowa mogą inwestować w rozwój czego amelek nie zrobił by mając umowy na 5 lat bo się boi kredytów itd
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wolno na 5 lat, prawo dopuszcza umowy na max 2 lata. Ale jak taka super usługa to kto by rezygnował? Umów na 2 lata faktycznie nie mam ale na rok można wpłacić z góry i jest wtedy taniej. Lojalkę można sobie zrobić przy pomocy instytucji finansowej w której bierzemy kredyt i potem go spłacamy, lub likwidujemy lokatę i potem znowu na nią odkładamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlaczego nie zmienicie dostawcy tylko meczycie sie z amelkiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobno ma być jakiś swiatlowód czy coś wiadomo na ten temat. Nigdzie nie mogłam znaleźć informacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Światłowód będzie na Ksieżycowej :-D
I nie trzeba się męczyć z pseudointernetem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już podobno jest w górnej części Księżycowej: https://inter-komp.net/mapa-zasiegu-sieci/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale cena jakas zaporowa. Porownajcie sobie siec kosakowo.net - za 70 zl macie 300Mb/s. Czemu z Baniniakow chca zdzierac kase?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli cena podłączenia usług po światłowodzie przez Inter-Komp Banino Tobie nie odpowiada to się nie podłączaj - proste, a nie chodzisz po wątkach i o cenach w Kosakowie piszesz. Ja się podłączyłem wszystko śmiga nie mam na co narzekać a cena przy braku alternatywy też jest wg mnie akceptowalna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też nie narzekam na łącze z Inter-Kompu. Po męczarniach z internetem mobilnym światłowód mocno ułatwił życie. Szczególnie przydatne jest symetryczne łącze, dzięki któremu wysyłka dużych emaili i synchronizacja tzw. chmury trwa kilka sekund.

Jeżeli komuś za droga jest oferta 100/100, to jest przecież tańszy wybór. A jeśli chcesz 300/300, to pewnie musisz się do Kosakowa przeprowadzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Kosakowie jako jedni z niewielu robili Active Ethernet czyli symetryczny gigabit osobnym włóknem do każdego klienta, inaczej jak większość która robi GPON czyli 2,5 Gb/s (a w drugą stronę wysyłanie tylko 1,25 Gb/s) włókno współdzielone na 32-128 odbiorców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

orange ma robić, ale na razie to jest tylko lista gdzie, a nie ma info kiedy - sami pewnie nie wiedzą. To raczej oficjalny komitet kolejkowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do 2020 orange musi wydac srodki maksymalnie , na rolniczej kladli rury pod swiatlo pare miesiecy temu. P.s jesli interkomp podlancza tak jak volta to nie ma sie co cieszyc- jakos nie spiesza sie z podlanczaniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co się orientuję, to podłączają teraz na bieżąco o ile jest się w pobliżu ich kabla. Mam u nich 100/100 i polecam, stabilne łącze, praktycznie bez awarii. Transfer równy niezależnie od pory dnia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko ze internet z orange swiatlowodowy ma dynamiczne ip co jest idiotyzmem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To potwierdzone, też rozłączają co 24h jak neostrada? Jeśli tak to pewnie jest droższa usługa ze stałym IP, jak kiedyś DSL dla biznesu - w 2004 roku 2M/512k to było coś... czyli coś popsuć by sprzedawać drożej nie popsute. U nas stały IP jest w standardzie dla każdego :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W 2018r akurat u Ciebie tez czesto 2M/512k to juz jest cos
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

wygrałeś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I w standardzie jest też rozłączenie od czasu do czasu a prędkość 2m/512k w ciągu dnia, tak na przykład kiedy Klient by chciał pokorzystać (godzina 16, 17, 18...) to luksus.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

na powietrze, malorolni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracujemy nad poprawą. Jakies efekty już są, ale to jeszcze nie koniec. Nie wszystko da się zrobić natychmiast. I bardzo pomocna jest informacja zwrotna od konkretnych Klientów, dziękujemy tym którym chce się zgłaszać zamiast anonimowo wylewać pomyje na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja zgłaszałem tyle razy, że po prostu przeszedłem do konkorencji, tam jak coś się dzieje to dzwonię i w 15 minut znów jest spoko. Tylko, że tam nawala raz na miesiac, a tutaj codziennie nawalało i zawsze jak pan żeś przyjechał to było "no ale dobrze działa", chociaż pingi 300ms.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widząc ping 300ms na pewno nie powiedziałbym ze dobrze działa. I klienta który zgłaszał codziennie na pewno bym pamiętał. Poza przypadkami ze po prostu w danym miejscu był słaby zasieg (ale tego się nie da zmienić w 15 minut) nie przypominam sobie takiej sytuacji. Dla uwiarygodnienia proszę podać numer dowolnej faktury.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

ping.pong?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do konkurencji czyli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na nic nie licz - amelek.net nie gwarantuje szybkości łącza. Tak mi dziś napisał w odpowiedzi na reklamację dot. prędkości od 1 do max 4 Mbps. Odmówił również wskazania terminu naprawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry