Amicis

Weterynarze

Gdańsk, Elbląska 65

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena Świetna diagnostyka, Lek. wet. Marta Michalska wspaniałe zajmuje się zębami...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Anna - ocena Dr Zalewski oraz Dr Marta to lekarze z powołania serca i duszy, i to w...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2023

Agnieszka - opinia Chodzę tam od lat, bardzo empatyczni weterynarze, podchodzą bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Maciej - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i wszystko tak jak trzeba! Doktor Zaleski jest fenomenalny....
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2022

Maria, Pucek i Misia - opinia wątek zamknięty Przychodnia ma jedną tylko wadę: czas oczekiwania. Cenię dr Martę Michalską i...
~Maria, Pucek i Misia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Ask - opinia wątek zamknięty Jest to dobra lecznica, ale dla osób które mają dużo czasu. Za każdym razem...
~Ask
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Maria Michalska - opinia wątek zamknięty Ogólna opinia jest dobra.Lekarze są merytoryczni i profesjonalni.Ja moge tu...
~Maria Michalska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Od lat lecze koty w Przychodni Amicis i Panie Weterynarki pracujace w...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Właśnie wróciłam z lecznicy z pieskiem i kotem.niestety nie doczekałam się na...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Od 26 lat jesteśmy pod opieką Lecznicy weterynaryjnej Amicis. Najpierw...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Szkoda słów... wątek zamknięty Oczywiście przychodnia bardzo dobra, Panie bardzo miłe ale nadające się...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

polecam wątek zamknięty polecam! fachowa pomoc w przystępnej cenie!
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

POLECAM !!! wątek zamknięty Fachowa i delikatna obsługa :) sam Pan Ulewicz - złoty człowiek, zdiagnozował...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Mój kot stał się osowiały, osłabiony, miał gorączkę itp. Wybrałam się do...
~aGata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Jest OK - piątka z minusem wątek zamknięty Przychodzę do Amicis od 7 lat z psem i nigdy nie było żadnego problemu. Pies...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Stanowczo nie polecam!!!! wątek zamknięty Właściciel - jak mniemam - kliniki wyjątkowo nieuprzejmy, z pretensjami, że...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług Amicis od początku istnienia przychodni i nigdy nie miałam...
~Kientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Nie polecam wątek zamknięty W tej przychodni leczyłam dwa koty. Jeden z nich został ostatnio uśpiony u...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Pan Ulewicz jest okej, ale te młode wetki... wątek zamknięty Od jakiegoś czasu miałam wrażenie, że przychodnia jest głównie nastawiona na...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Ja - opinia wątek zamknięty Nie polecam weterynari jeżeli chodzi o zwierzęta jak świnki morskie,...
~Ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
119

postów

94

wątków

do góry