Widok

Anastasiia - opinia

Po wizycie do Norwegii stwierdziłam że muszę spróbować nauczyć się norweskiego, tak jako hobby dla siebie. Po długich poszukiwaniach w końcu trafiłam do Profi Lingua i do Pani Oli. I to był strał w dziesiątkę. Pani Ola jest bardzo dobrą i bardzo cierpliwą nauczycielką, zawsze odpowiada na wsyskie pytania i nadaje sporo przykładów również w języku angielskim, i to dla mnie jest wielkim plusem przecież polski nie jest moim pierwszym językiem. W opiniach piszą że Pani Ola jest wymagająca, tak to jest ale tylko w przypadkach kiedy to jest bardzo ważne i potzebne (żebyście nie powiedzieli toaleta zamiast ty...o tęn piękny norweski :) ).

Rownież polecam placówkę w Manhettanie: bardzo miła Pani na sekretariacie, na samym początku pomogła mi wybrać najlepszy dla mnie plan opłaty\podpisywania umowy żebym nie czułam się tak nacze mam związane ręce i nogi bo najpierw chciałam sprobować i nie byłam pewna czy wszystko mi się spodoba. Ale już minął rok i nawet mimo tego że przeprowadzam się z Polski mam podpisaną umowę na kolejny rok ponieważ rownie świetnie idzię mi nauka z Panią Olą online.

Serdecznie polecam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za tak miły komentarz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry