Widok

Andrzej - opinia

Ceny za wysokie, a ochrona to już masakra... wczoraj czyli w sobotę ochroniarz przy DJ (młody, łysy, z jakąś saszetą przy dupie) zabronił mi bawić się na parkiecie z drinkiem za którego zapłaciłem!. Widziałem jak podchodził również do innych i to samo robił !!!. Skoro płaci się za wstęp 3 dyszki to na cholere ochroniarz psuje mi zabawę jakimiś niedorzecznymi przepisami??? Skoro mi nie spadła szklanka i nic się nikomu nie stało to znaczy że jego zachowanie było zbędne i karygodne!!! Widziałem też jak zdjął normalego chłopaka który przez chwilę tańczył na krześle i też nic się nie stało to po co podchodził???!!! Zmieńcie tego chłopaka bo on jest nadgorliwy!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro nie wolno to znaczy że nie wolno. to że pilnował porządku to mega plus dla klubu że zatrudniają dobrą ochronę. Pamiętaj że lepiej zapobiegać niż leczyć. Pomyśl w ten sposób... Tańczenie ze szklankami jest niebezpieczne bo może spaść i ktoś może się zranić, a jak temu zapobiegł to nikomu się nic nie stało. Myślenie nie boli Andrzeju, a rozcięta stopa już tak. Nawiązując do krzesła, to powiedz mi jedną rzecz... Krzesło to parkiet, czy coś co może się złamać i ktoś może sobie zrobić krzywdę... Ludzie zacznijcie myśleć i dbać o siebie nawzajem a nie tylko "Ja zapłaciłem to mogę wszystko, a skoro się nic nie stało to znaczy że wcale nie było takiej możliwości"... brawo ochrona :D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry