Na 100% mogę polecić Renault-Art właścicielom Renówek i nie tylko. O istnieniu warsztatu dowiedziałem się od znajomego, czyli klasyczne polecenie i nie zawiodłem się. Od ponad 24 lat jeżdżę różnymi samochodami, ale najczęściej Renault i korzystałem z przypadkowych serwisów, ale do czasu wizyty na Oruni. Nie ma co szukać innych - oni są najsolidniejsi. Pierwsza moja wizyta z Meganką była już wiele lat temu, chłopaki dopiero co zaczynali w składzie 3 osób i już wtedy wiedziałem, że trafiłem na pasjonatów, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem z moim autem. Minęło kilka już lat 9-10 i do rąk tych fachowców trafiły jeszcze Kangoo oraz Trafic. Nigdy się nie zawiodłem, a proces od zlecenia do naprawy jest klasycznie książkowy: termin, wstępna diagnoza, wstępny kosztorys, negocjacje cenowe (miłe), naprawa, pisemne potwierdzenie wykonanych prac i co bardzo ważne, diagnostyka co należałoby zrobić w przyszłości. Pozwala to zaplanować budżet przed kolejną wizytą i znam stan techniczny auta. Na moją prośbę bez problemu wykonali również przeglądy (w stacji po sąsiedzku), które kilka razy zbiegły się z wizytą serwisową w Renault-Art. Gorąco polecam nie zawiedziecie się na tych specjalistach