Widok

Andrzej - opinia

Kurs na motocykl zrobiony szybko i skutecznie - egzamin zadany za 2-im razem, ale tylko i wyłącznie z powodu nerwów, które dały się we znaki na egzaminie za pierwszym razem, niestety. Obsługa, kurs 1-ej pomocy na świetnym poziomie. Ale największy plus dla Pana Instruktora - szkolił mnie Piotr Kowerdej - profesjonalny, z podejściem, czuć doświadczenie i widać znajomość tematu od razu. Cierpliwie doradzi, wskaże prawidłowy sposób czy to wykonania manewru na placu, czy udzieli pomocnych wskazówek podczas jazd na mieście, każdy nawet najkrótszy odcinek przejazdu poparty komentarzem co jest dobrze, co do poprawy, a co wpływa na poprawę bezpieczeństwa. A teraz najważniejsze, mimo, że stary chłop ze mnie, też się ciepło robiło na sercu po komentarzach typu - brawo, dobrze, tak to należało przejechać - w trudniejszych momentach tego naprawdę potrzeba, nawet jak ktoś sądzi inaczej. i największe mega dziękuję za skuteczną i przytomną ochronę samochodem, o której miałem okazję się przekonać podczas jazd na mieście - wiedziałem, że podczas jazdy miałem MOCNE tyły, które czuwały nad moim bezpieczeństwem podczas tych pierwszych godzin w ruchu ulicznym. Piotrze - jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdeczne dzięki za dobre słowo LwG życzę przyczepności na drodze i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry