Widok

Andrzejki

Kochani Baninianie, wiecie gdzie w okolicy organizowany jest bal andrzejkowy? Może remiza OSP? Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dynamic Event w tym roku kartuzy,niestety nie banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedys bywały na sali w Remizie strażackiej i Sylwester jest tam co roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karczma Kczewo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Restauracja Roda w Tokarach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

domówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na księżycowej będzie się otwierał nowy Pub(wieczorem) - kawiarnia (w dzień). Jak wszystko dobrze pójdzie otwarcie będzie na Andrzejki. Nie będzie to ogromny lokal ale będzie można posiedzieć w miłej atmosferze. Na otwarcie planowana jest muzyka na żywo, a później najprawdopodobniej takie koncerty będą odbywać się cyklicznie. W połowie listopada pojawią się ulotki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W ktorym miejscu, na ksiezycowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w miejscu po byłym sklepie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli, że w kontenerze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słyszałem ,że ma tam co łikend grać orkiestra czarnoskórych muzyków i ma być rewia jak w Moulin rouge i nie można wchodzić tam w sandałach .

Pozdrawiam nieoszukany Zdzisek ;) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

blisko! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

lokal taki duzy, że chyba podział na sektory wprowadzą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Automatki mogli by otworzyć w tym balaszaku bo rozrywki nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z tego co mi wiadomo to właśnie będzie to tzw kawiarnia 24 czyli automaty hazardowe...informacje z pierwszej ręki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Absolutnie nie. Zadne automaty i hazard.
Jestem inwestorem i to ja otwieram to miejsce.
Co bedzie oferowane naszym gosciom, pozostawie w tajemnicy do oficjalnego announcementu w listopadzie.

Tak, lokal nie jest wielki, ale najwiekszy jaki mozna w Banino znalesc! Banino nie ma lokali uzytkowych. Zaden developer nie planuje budowy budynkow pod dzialanosc gospodarcza a skwer banino jest wylacznie na wykup zreszta juz wykupiony (poza lokalami za 500k ~130m2 :) ).
A ten budynek modulowy, z zewnatrz wydaje sie maly, ale w srodku jest calkiem przestronny. Jest tam 70m2 przestrzeni konsumenckiej. Wysokosc lokalu 3m, wiec jest calkiem przestronnie :)

Pozdrawiam i prosze nie siac plotek z "pierwszej reki"! bo po automatach do hazardu juz tylko zostaje dom uciech! a nie chcemy byc kojarzeni ani z jednym, ani z drugim! :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Banino nie ma lokali uzytkowych.

Nie ma, bo plan zagospodarowania chyba nawet nie przewiduje poza Lotniczą. Inaczej dawno by tu ktoś postawił dom z żabką czy innym sklepem na parterze. Niestety w południowej części z tego co wiem, nie można (a akurat jeden taki lokal by się przydał, bo do sklepów 2-3 kilometry są - jeszcze jakby chociaż po dobrej drodze to było... a tak to się odechciewa po pierdoły jeździć bo zwyczajnie szkoda samochodu i czasu jadąc 5km/h żeby podwozia nie zgubić).

btw. coś budują między myjnią a domem starości - zainteresuj się, może jeszcze warto ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dworek olenka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To chyba troche kawal drogi od Banina? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No faktycznie, kawał drogi. Dziewięć kilometrów to jest kawał drogi z Banina.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Jak mowilem tak zrobiłem.
Zamieszczam link do naszego FB z ogłoszeniem/informacją o otwieranym lokalu w Baninie na Księżycowej.

https://facebook.com/cudazkija

Bedziemy tam zamieszczać info o postępach przed otwarciem. W przyszłości pojawia się ankiety do głosowania na kolejne beczki piwa które mogłyby się pojawić. Az w końcu informacje o eventach, muzyce na żywo, turniejach NBA czy FIFA na konsoli az kończąc na menu naszej kuchni:)
Pozdrawiam, zapraszam na Facebook oraz już dzisiaj na otwarcie 30 listopada - Andrzejki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zobaczymy jak będzie , pomysł fajny :) powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż już nie może się doczekać, lubi napić się "lepszego" piwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taka radosna radość mnie ogarneła jak dowiedziałem się, że się pub otworzy więc postanowiłem się trochę ogarnąć i zadzwoniłem do szamana z brazylijskiej dżungli i poprosiłem go o modły ,coby pub otoczył ochroną przed wszelkim złem i otoczył wasz pub aurą radości,ale tak profilaktycznie,to zrobiłem ,bo przecie wiadomo że tam gdzie się pije piwo to musi być radość :) :) :) Szaman zabezpieczył Wasz pub przed hejterami,marudami ,karaluchami i innymi paskudztwami więc się nie martwcie o nic :) Szaman,też mi powiedział bardzo ważną rzecz,że "wiadomo,że pub, to nie jest sklep monopolowy,a Banino to nie Sopot " i jeszcze powiedział mi taki kawał -motto:

-Przychodzi koń do baru:
-Piwo proszę
-Barman podaje piwo i mówi: 10zł poproszę
-Koń se powoli sączy piwo,A barman zagaduje:
-Rzadko tu widujemy konie
- Nie dziwię się! Piwo za 10zł...!??? :) :) :)

Pozdrawiam niecierpliwiący się i spragniony Zdzisek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

g to lepsze piwo masz w każdym sklepie taniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli teraz cała śmietanka okupująca okolice zabki przeniesie się do pubu hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

zarąbiscie.Bedzie mordownia i będę miał gdzie się napić zimnego specjala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry