Widok
Witam!
Jak mowilem tak zrobiłem.
Zamieszczam link do naszego FB z ogłoszeniem/informacją o otwieranym lokalu w Baninie na Księżycowej.
https://facebook.com/cudazkija
Bedziemy tam zamieszczać info o postępach przed otwarciem. W przyszłości pojawia się ankiety do głosowania na kolejne beczki piwa które mogłyby się pojawić. Az w końcu informacje o eventach, muzyce na żywo, turniejach NBA czy FIFA na konsoli az kończąc na menu naszej kuchni:)
Pozdrawiam, zapraszam na Facebook oraz już dzisiaj na otwarcie 30 listopada - Andrzejki :)
Jak mowilem tak zrobiłem.
Zamieszczam link do naszego FB z ogłoszeniem/informacją o otwieranym lokalu w Baninie na Księżycowej.
https://facebook.com/cudazkija
Bedziemy tam zamieszczać info o postępach przed otwarciem. W przyszłości pojawia się ankiety do głosowania na kolejne beczki piwa które mogłyby się pojawić. Az w końcu informacje o eventach, muzyce na żywo, turniejach NBA czy FIFA na konsoli az kończąc na menu naszej kuchni:)
Pozdrawiam, zapraszam na Facebook oraz już dzisiaj na otwarcie 30 listopada - Andrzejki :)
Taka radosna radość mnie ogarneła jak dowiedziałem się, że się pub otworzy więc postanowiłem się trochę ogarnąć i zadzwoniłem do szamana z brazylijskiej dżungli i poprosiłem go o modły ,coby pub otoczył ochroną przed wszelkim złem i otoczył wasz pub aurą radości,ale tak profilaktycznie,to zrobiłem ,bo przecie wiadomo że tam gdzie się pije piwo to musi być radość :) :) :) Szaman zabezpieczył Wasz pub przed hejterami,marudami ,karaluchami i innymi paskudztwami więc się nie martwcie o nic :) Szaman,też mi powiedział bardzo ważną rzecz,że "wiadomo,że pub, to nie jest sklep monopolowy,a Banino to nie Sopot " i jeszcze powiedział mi taki kawał -motto:
-Przychodzi koń do baru:
-Piwo proszę
-Barman podaje piwo i mówi: 10zł poproszę
-Koń se powoli sączy piwo,A barman zagaduje:
-Rzadko tu widujemy konie
- Nie dziwię się! Piwo za 10zł...!??? :) :) :)
Pozdrawiam niecierpliwiący się i spragniony Zdzisek
-Przychodzi koń do baru:
-Piwo proszę
-Barman podaje piwo i mówi: 10zł poproszę
-Koń se powoli sączy piwo,A barman zagaduje:
-Rzadko tu widujemy konie
- Nie dziwię się! Piwo za 10zł...!??? :) :) :)
Pozdrawiam niecierpliwiący się i spragniony Zdzisek