Widok

Angelo Mike - Amnesia Summer Night

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
Angelo Mike - Amnesia Summer Night3 czerwca serdecznie zapraszamy na najwieksze wydarzenie jak dotąd w naszym klubie !! Zaczynamy wakacyjny cykl imprez " Amnesia Summer Night ". Na inauguracje zaprosiliśmy gwiazdę polskiej i zagranicznej sceny klubowej - Angelo Mike'a. Wraz z gwiazdą zagra jego przyjaciel z Sentence Music Remo Klein oraz Hensha wraz z naszym rezydentem - Maggotem , ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Angelo Mike - Amnesia Summer Night

Angelo Mike - Amnesia Summer Night3 czerwca serdecznie zapraszamy na najwieksze wydarzenie jak dotąd w naszym klubie !! Zaczynamy wakacyjny cykl imprez " Amnesia Summer Night ". Na inauguracje zaprosiliśmy gwiazdę polskiej i zagranicznej sceny klubowej - Angelo Mike'a. Wraz z gwiazdą zagra jego przyjaciel z Sentence Music Remo Klein oraz Hensha wraz z naszym rezydentem - Maggotem , ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaaazdaaaaa!!!!!

jeeedzieeeemy, leeeecimyyyyy!!! jedzie krwa jedziesz ostro z basem zią jedziesz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

impreska zapowiada sie fajna! hihi szkoda ze wtorek:( ale i tak bede!!! a te pustaki co nie wiedza jak sie dobrze bawic przy inteligętnej muzyce niech wogle nie piszą! Angelo mike jest najleprzym dj w polsce!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŻAL

ej, no, dla wszystkich któzry nie lubiom angelo mika, ja mowie ze on jest boski! i tylko żal z was. Posluchajcie jego plyty "love, ekstazy mike", potem sadzcie pozerzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

angelo feat gosia andrzejewicz

O ile mi wiadomo angelo mike nagrywa wlasnie album z gosią andrzejewicz. pozdrawiam fanow!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety

Uprzejmie informuje, ze nie planuje wspolpracy z Gosia Andrzejewicz, nasi managerowie sie nie dogadali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jazda!

Widzimy sie na amnesia! pozdro dla wszystkich kumatych wariatow ze stogów i orunii! jazda jazda jazdaa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stogi

Chłopaki ze stogów melduja sie na bani, do zobaczenia we wtorek! Zrobmy Angelo przyjemnosc i wszyscy na biało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha

żałosne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Angelo vs Underground

Martuniu, domyslam sie, ze jestes wielka fanka muzyki undergroundowej, niekomercyjnej, szlachetnej, najlepszej i uwazasz, ze jestes lepsza niz ta cholota, ktora jezdzi do Poznania i Wroclawia na wiksiarskie eventy. To myslenie Twoje jest wlasnie zalosne!
Moze Angelo nie jest najlepszym Djem w PL, ale na pewno jednym z lepszych a to, ze jest rozpoznawalny, zarabia kase na tym, nie jest niczym zlym, bo muzyka komercyjna tez potrafi byc dobra. Nie trzeba wcale sluchac minimali, zeby byc gosciem.
Wy prosci ludzie zamknijcie sie w waszych domach, zalozcie sluchawki komercyjnej firmy i wsluchujcie sie w bity pirackiej muzyki. Przy Angelo jest dobra zabawa i o to chodzi. A utwor Henshy grali juz Armin, A&B i sam Tiesto.
Pozdro dla ekipy FTB 3city Team! Do zobaczenia we wtorek ludziska z komercyjnego portalu muzyki elektronicznej xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę ze masz jakiś komercyjny kompleks małego.. dysku haha. Muzyki słucham różnej, głównie takiej o jakiej nie masz pojęcia prostaczku. Stogi bawcie się dobrze we wtorek haha.
ps. "Sam tiesto" buhahahaha koniec tematu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahaha

Ty jestes załosna do potęgi N-tej

ukrywasz sie bo co w realu pewnie juz taka twarda nie ejstes :] ŻAL ŻAL ŻAL mi ciebie prostaczko :) widocznie wolisz Maryle Rodowicz aniżeli Jarka (czyt. Angelo Mike) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

marta zalosc

wpisem ze stogami pokazalas jaka naprawde jestes, znasz takie pojecie jak ironia ? chyba nie laleczko marta also known as sylwusia from rozmowy w toku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Angelo mike nie wystapi

po raz kolejny jestem pewna że Angelo Mike nie wystapi... już nie raz kluby trójmiejskei zeby zwabić klientów pisali , ze Angelo bedzie grał. Oczywiście zwracam honor jak przybedzie, ale ludzie do Autsajdera???? no raczej nie. poza tym wejdzcie na mymusic.com i jakoś w jego harmonogramie grania w Trójmieście nie ma, także powodzenia naiwniacy!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ironia vs. sarkazm rebus dla steff

Steff! (zakładam, że to skrót od Stefan). Stefanie- widzę że nie rozróżniasz sarkazmu od ironii. Cóż, można się tego spodziewać po zasmarkanym chłopcu, którego fascynują rozmowy w toku i który ledwo skończył podstawówkę. Typowy fan Angelo Mika i festynów z ftb.pl.
Ps. Im więcej waszych prymitywnych wpisów, tym bardziej widzę, że mam rację (jak zawsze zresztą).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o co kaman?

Ja widziałem w tych wypowiedziach sporo konkretnych argumentów, nie wiem dlaczego ty ich nie widzisz. Wygrała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Ten kto napisał ze angelo nie wystapi radze odwiedzic jego strone na myspace.com :) pozdrawiam :)

czyzby ktos wprowadzal antyreklame? ŻENUA !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

level up

wygrala? ale co? angelo i tak zagra, ludzie i tak przyjdą... moze ona ma jakąs potrzebe wygadac sie komus... lub ublizajac innym leczy swoje kompleksy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

party worker

no i znowu "cpunska" muzyka jak to niektorzy nazywaja bedzie otoczona gronem partyworkerow. chyba skonczyly sie czasy pigulek na imprezach bo dzieki "pomocy" dostaniemy naloxom albo inne gowno nawet o otym nie wiedzac i drag nie zadziala.super na pewno tam bede;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hensha

żenua to to że udajesz dj i przyjaciela sierot, a tak naprawde jesteś najwiekszą antyreklamą tej imprezy i w ogóle jedną z większych porażek ludzkości. Wiem, że jesteś także nieśmiały i zakompleksiony, ale nie przepuszczę ci tych nieodpowiedzialnych i dziecinnych komentarzy na portalu trójmiasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Angelo Mike - Amnesia Summer Night

Angelo Mike - Amnesia Summer Night3 czerwca serdecznie zapraszamy na najwieksze wydarzenie jak dotąd w naszym klubie !! Zaczynamy wakacyjny cykl imprez " Amnesia Summer Night ". Na inauguracje zaprosiliśmy gwiazdę polskiej i zagranicznej sceny klubowej - Angelo Mike'a. Wraz z gwiazdą zagra jego przyjaciel z Sentence Music Remo Klein oraz Hensha wraz z naszym rezydentem - Maggotem , ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry