Widok

Angielski dla dzieci

Witam, czy ktoś wie cos nt szkółki jez ang play with me mieszczacej sie w edu art and fun nad maxem? Chcialam posłać dziecko 4 lata, ale najpierw szukam opinii. Dziekuje z gory za pomoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

W Baninie polecam prywatnych nauczycieli angielskiego, choć te szkółki też trzymają jakiś poziom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pierwsze lekcje zawsze darmowe, wiec moza pojsc i samemu sie przekonać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy czterolatek powinien chodzić na angielski? Myślę że to słaby pomysł bo jeszcze w ojczystym języku nie umie się poprawnie wysłowić...
Sam mam pięcio letnią córkę która tylko przez zabawę w trakcie jazdy autem nauczyła się wielu słówek i liczyć do 20 z uśmiechem na twarzy i bez ciśnienia. Nie odbieramy dzieciakom wspomnień z miło spędzonego czasu z rodziną... Chyba że chcesz aby twoja pociecha spełniła ambicje którym sam-a nie podołałaś-eś...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Lekcje dla maluchów powinny odbywać się w formie zabawy. Moja córka od pójścia do przedszkola ( 3 lata) uczyła się angielskiego poprzez zabawę. Dziś ma 11 lat i jest dwujęzyczna, bez problemu przechodzi na angielski. W tym roku rozpoczęła samodzielnie naukę trudnego języka perskiego. Dopóki nauka języka sprawia dziecku radość, wtedy są efekty. Na siłę malucha nie ma co
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dwujęzycznosc najlepiej wprowadzać od urodzenia. Np jeden z rodziców mowi po polsku, a drugi po ang. Jestto wtedy bardzo naturalne. Szkoda kasy na takie zajęcia, zeby dziecko nauczylo sie jezyka obcego potrzebna jest codzienna systematyczność, a nie 30 minutowe zajecia raz w tygodniu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej polecam cool School praz 6 . Zajmują się tylko nauka angielskiego dla dzieci . Edu to taki zbiór trochę tańca trochę plastyki i języki .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ja z kolei odradzam 6tkę. Syn chodził do nich, lektor ewidentnie nie lubił dzieci, miałem przyjemność przyjechać kilka razy wcześniej i posłuchać pod drzwiami jak przebiega lekcja - niezbyt profesjonalnie to wyglądało. Dodatkowo dziwna maniera przydzielania grupom podręczników poziom wyższych niż założony dla danego wieku/poziomu. Chyba po to, żeby rodzice mieli przekonanie ze ich dzieci sa takie super z języka. Niestety przynosiło to taki efekt że dzieciaki nie ogarniały materiału kompletnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja córka chodziła na angielski do Świetlicy Kreatywnej na Ptysia i Balbiny. Syn miał tam lekcje indywidualne. Szczerze mogę polecić. Pełen profesjonalizm. Teraz mieszkamy za granica i dzieci chodzą do szkoły międzynarodowej. Córka po niecałym miesiącu zaczęła traktować angielski jako swój drugi język. Syn porozumiewa się doskonale.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli mamy odpowiedz, zadna szkolka ktora uczy rsz w tyg nie nauczy dziecka języka. Wystarczy wyjechać by po moesiacu dobrze się porozumiewać, badz pracowac z dzieckien w domu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałam, ze córka po miesiącu pobytu za granica zaczęła traktować angielski jako swój język dlatego, ze miała dobre podstawy. Syn mówi perfekcyjnie ale uczy się od 8 lat indywidualnie i w szkołach międzynarodowych. Nie wystarczy wyjechać by po miesiącu porozumiewać się w języku obcym. Aby to robić należy mieć dóbr podstawy. Córka uczyła się 2 razy w tyg po godzinie a syn jak mówiłam miał lekcje indywidualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

a czy ktos cos slyszal o Angloville? widzialam gdzies ich reklame i mnie zaciekawili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja byłam z nimi na Malcie, bardzo polecam! jest to trochę inny sposób nauki w porównaniu z tym, który masz w szkołach, ale myślę, że bardziej skuteczny - cały czas rozmawiasz z obcokrajowcami, przełamujesz barierę i po prostu zaczynasz się komunikować bez skrępowania, a o to przecież chodzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam Angloville! mam bardzo podobne doświadczenia z nimi, ale muszę przyznać, że nauka efektywna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, oczywiście, organizują obozy językowe w Anglii, Irlandii, na Malcie i w Polsce pod Warszawą, zajęcia prowadzą native speakerzy, chociaż nie są to raczej zwykłe "zajęcia", nie ma tam książek i zeszytów, nauka odbywa się bardziej przez rozmowę w czasie codziennych czynności, co jest niezwykle efektywne, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moje dzieci też były na obozie z Angloville, bardzo dobrze wspominają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Edu jest słabe , zbieranina wszystkiego i niczego.
Jak widza ze coś idzie w baninoe u konkurencji odrazu bach robią to samo . Proponuje indywidualnej nauki . Ekorepetycje.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój synek chodzi do anglo języcznego przedszkola Bajkoland https://www.trojmiasto.pl/bajkoland-o61046.html . Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów nauki. Są tam bardzo miłe ciocie które organizują czas nawet podczas epidemii ... wysyłają rodzicom materiały i linki do nauki i pracy z dziećmi w domu . Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córeczka do żłobka prywatnego amerykańskiego w Pępowo State przy Roosvelts Avenu.czesne zabawnie malo bo 5 tys.a codzienny catering zapewnia hot chicken bar tonight z Ohio.Polecam.kontakt to pan Jason,szukać kontaktu na skypie po 17.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto uczyć dzieci języka angielskiego. Bardzo im się to przyda w przyszłości. Moje dziecko uczy się w domu na kursie online na questfe pl. Jest bardzo zadowolone z tego kursu. Wcześniej nie było zainteresowane językiem angielskim. Teraz jest wręcz pochłonięty nauką języka angielskiego. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja już ma trochę starszą córkę- 12 lat, ale w mojej opinii wcześniejsze lekcje w wieku 4-8 lat niewiele dały. od 2 lat mam genialnego anglistę ( przyjeżdża na prywatne lekcje z Borowca) i postęp jest gigantyczny. Moim zdaniem, b. dobry prywatny nauczyciel do 4 klasy SP to jest klucz do sukcesu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim zdecydujesz się na jakąś szkołę to upewnij się, że uczą tam zarówno native speakerzy jak i lektorzy. Dzięki temu twoje dziecko będzie się od razu uczyć prawdziwego języka. Taką szkołą jest np. https://youenglish.school/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

We Wrocławiu? Na forum Banina. Ktoś tu chyba kibluje dalej w podstawówce przez oceny z geografii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dzieci chodzą do my time, nauka metodą Teddy Eddie, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zajęcia są dwa razy w tygodniu, grupy niewielkie, a nauka odbywa się poprzez zabawę. Dodatkowo w domu można utrwalać wiadomości w aplikacji Playground, co oczywiście dzieci chętnie robią, bo to ich czas na komputer (niech go wykorzystają mądrze ;) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry