Widok

Ania Czerniak - opinia

Nasz synek uczęszczał na terapię logopedyczną u Pani Hani przez rok. Przez czas trwania terapii zrobił bardzo duże postępy i dziś możemy cieszyć się rozgadanym 4 latkiem z wyraźnie wymawianym CZyy Pani Hania ma świetne podejście do dzieci, wzbudza zaufanie i sympatię od pierwszego spotkania.
Tymcio uczęszczał na zajęcia z wielką radością i nawet teraz, dwa miesiące po zakończonej terapii ciągle wspomina Panią Hanię i jej ćwiczenia. Pani Hania była również ogromnym wsparcie dla mnie, czyli matki stresującej się problemami z mową dziecka. Cierpliwie słuchała, dzieliła się spostrzeżeniami, doradzała i szukała różnych rozwiązań by pomóc synkowi. Pani Hania pomogła również mojemu siostrzeńcowi, który borykał się z jąkaniem od kiedy tylko zaczął mówić. Dzięki Pani Hani, Kacper mówi dziś pięknie i płynnie! Dziękujemy pięknie za czas poświęcony Tymciowi, za setki naklejek, które to dziś zdobią ściany pokoju synka z całego serca polecamy terapię u Pani Hani
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo pięknie dziękuję za te miłe słowa ! Ja też będę długo jeszcze wspominać nasze wtorki i czwartki na 12.00 :) życzę Państwu wszystkiego dobrego, Tymciowi dalszych sukcesów i oczywiście pozdrawiam Kacpra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry