Widok

Ania - ocena

Cudowne miejsce gdzie psiaki są zaopiekowane i szczęśliwe!
Po pierwsze i dla mnie najważniejsze, to indywidualne podejście. Nasza Doris nie akceptuje innych psiaków i znalezienie hotelu nie było łatwe. Wszyscy nam odmawiali, a dla Pani Liliany jedynym warunkiem był brak agresji do ludzi. Wspaniałe jest też to, że można przyjechać z psiakiem na wizytę, zobaczyć jak będzie mieszkać. Jest zarówno plus dla właścicieli psiaków jak i opiekunów w hotelu, nie ma później niepotrzebnych niespodzianek i niedomówień.
Po drugie, każdy psiak ma swoje pomieszczenie, gdzie czuje się bezpieczny i może wypocząć.
Po trzecie, konkretni ale z sercem właściciele. Ankieta jest tak skonstruowana, że udzielam informacji, o których sama bym nie pomyślała.
Zawsze będę wdzięczna, że nam nie odmówiono, a mało tego Doris miała cudowną opiekę, bo nie ukrywam strasznie się stresowałam ;)
Także ja polecam i w te wakacje również skorzystam.
Usługa w lipcu 2022
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Aniu, dzięki temu, że od ponad 40 lat zajmuję się profesjonalnie psami, ukończyłam szkoły jak i wiele szkoleń mogę przyjąć do swojego hotelu psy trudniejsze i wymagające wiecej umiejętności w obsłudze. Gdy byłam młodsza pracowałam również z psami wykazującymi różnego rodzaju zachowania wskazujące na agresywne - obecnie nie pozwala mi na to moje zdrowie. Dlatego jedynym zastrzeżeniem w przyjęciu psów do naszego hotelu jest pozytywne podejście do ludzi, z resztą nie ma problemu. To by było niebezpieczne i bardzo smutne gdyby opiekunowie psów mających problemy behawioralne nie mogli wyjechać na wakacje. Myslę, że porzuconych psów byłoby jeszcze więcej. Pozdrawiam i do zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry