Jak opisać prawie rok czasu współpracy z poradnią Mój dietetyk i niezastąpioną Panią Mirką? Zbyt wiele do opowiadania :) Dlatego w skrócie :) Profesjonalne podejście, atmosfera spotkań wspaniała
i bardzo przyjazna, człowiek czuje się zmotywowany i dumny ze swoich chociażby najmniejszych osiągnięć :) Jadłospisy.....pychota. Dopasowane do stylu życia oraz upodobań kulinarnych (nawet z uwzględnieniem nietypowych podczas diety potraw np. pizzy).
Efekty? Jak dla mnie niesamowite (38 kg mniej w niecały rok) :)
Nawet nie podejrzewałam, że w tak prosty i przyjemny sposób, jedząc cztery posiłki dziennie można tyle osiągnąć. To dzięki Pani Mirce wiem, że odchudzanie nie polega na głodzeniu się,
katowaniu odmowami gdy ktoś Cię czymś częstuje, rezygnowaniu z przyjemności jedzenia oraz unikaniu przyjęć i spotkań ze znajomymi z obawy, że przy stole człowiek będzie się tylko obchodził smakiem :)
I jeszcze jedna ważna rzecz - wypracowane przez czas współpracy z Panią Mirką i poradnią nawyki pozwalają mi teraz spokojnie utrzymać wagę. Dlatego też z czystym sumieniem polecam poradnię i zachęcam do korzystania z pomocy Pani Mirki.
Pozdrawiam serdecznie Ania :)