Widok

Anna Szulc - ocena

.OSK-MarL Szkoła Jazdy Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Bardzo miła współpraca, bez stresu i ze zrozumieniem. Wykłady online były super sprawą, szczególnie dla zabieganych osób, można się uczyć o każdej porze, w każdym miejscu. Kurs przebieg bardzo sprawnie, w przyjaznej atmosferze i ogromem zdobytej wiedzy. Serdecznie polecam dla wszystkich osób które chcą nauczyć się jeździć z odwagą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Anno, bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Jako właściciel i instruktor OSK-MarL zawsze dbam o to, aby nauka w mojej szkole była bezstresowa i oparta na wzajemnym zrozumieniu. Niezmiernie cieszy mnie, że nasze wykłady online tak świetnie sprawdziły się w Pani grafiku. Tworzyliśmy je właśnie z myślą o osobach zabieganych, dla których możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie to podstawa. Gratuluję ogromu zdobytej wiedzy i tej ważnej odwadze za kierownicą. Życzę samych bezpiecznych i szerokich dróg!
Pozdrawiam serdecznie, Marcin Michalak – OSK-MarL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry