Z pełną odpowiedzialnością, z całego serca i z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Kowalewską. Jest Ona wspaniałą specjalistką i najlepszym lekarzem jakiego znam.
Trafiłam do Pani Doktor w II 2018 r., ponieważ - po wielu nieudanych próbach zajścia w upragnioną ciążę szukałam lekarza, który pomoże mi po raz drugi zostać matką.
Dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pani Doktor dziś cieszę się obecnością drugiego syna. Jest to lekarka pełna profesjonalizmu, kompetentna, z ogromną wiedzą i empatią. Ponadto jest bardzo dokładnym lekarzem. Przeprowadza wnikliwy wywiad, zleca dodatkowe i często szczegółowe badania. Co więcej, przypomina o innych badaniach. Rzetelnie informuje pacjentkę o sytuacji i razem z nią walczy. Jest delikatna, zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie, nigdy nie okazała znudzenia, zniecierpliwienia czy nietaktu. Wizyty zawsze trwają tyle, ile potrzebuje pacjentka. Jeśli zachodzi taka konieczność, Pani Doktor jest w kontakcie SMS-owym z pacjentką. Grzeczna, uprzejma, sympatyczna, miła, życzliwa i zawsze uśmiechnięta. Podsumowując, jest to Pani Doktor do zadań specjalnych, w gabinecie której zawsze czuję się bezpiecznie i zaopiekowana w 100 %.