Widok

Anna - opinia

Z przykrością muszę napisać bardzo niezadowalającą opinię.
Bardzo cieszyłam się na wykonanie puzzli ze zdjęciem mojego psa. Fakt, pies jest czarnej maści, i nie ma za dużo kontrastów, jednakże przesłałam zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości, a nikt mnie nie poiformował, że w rzeczywistości wydruk to będzie jedna wielka czarna plama, nawet zarys oka w wydruku nie jest widoczny, choć w oryginale widoczny jest bardzo dobrze.
Firma nie pomaga w żaden sposób w obróbce zdjęcia, choć byłam gotowa dopłacić, jeśliby mnie chociażby poinformowano, że to zdjęcie nie będzie miało efektu.
Wychodzą z założenia - przysłane, drukujemy, leci - jaki efekt i czy klient będzie zadowolony - nikogo nie interesuje!
Trafiłam do tej firmy z polecenia, ale ja wręcz przestrzegam - maszynka do robienia pieniędzy po prostu.

wypowiedź zmoderowana ( 2022-02-18 19:06:14)

Moja ocena
oferta: 1
 
kreatywność: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powyższa opinia jest bardzo krzywdząca. jesteśmy lokalną manufakturą, wkładamy całe serce i naszą energię, żeby tworzyć projekty, które są wyjątkowe i będą cieszyć oczy naszych wspaniałych klientów a nam dodawać wiatru w żagle.
Puzzle, które wykonujemy na zamówienie jako "Twoje Puzzle" to trudne projekty, bo zdjęcie musi być w bardzo dobrej rozdzielczości. Zwracamy na to szczególna uwagę i informujemy klientów. Bardzo często dodatkowo "podkręcamy" zdjęcia, żeby wydrukowane puzzle wyszły naprawdę pięknie. Niestety, zdarzają się klienci, którzy mimo otrzymanej informacji, że zdjęcie jest ciemne / nieostre tak bardzo chcą otrzymać puzzle, że wtedy nie mamy wyjścia i robimy je dla klienta.
Zaszufladkowanie nas jako "maszynka do robienia pieniędzy" pozostawiam bez komentarza, wierzę, że Ci, co nas znają wiedzą ile pasji dajemy z siebie na każdym etapie kreowania tego, co wytwarzamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry