powiem tak na początku cateringu było wszystko fajnie jedzenie dobre porcje dobre tydzień cateringu minął dosyć ok jedynie 2/3 potrawy które nie przypadły mi do gustu ale to nie wina brokuła ale po tym tygodniu to co dostawałem to był żart na początku kompot z maślanką z kawałkami truskawki brzmi słabo smakuje jeszcze gorzej potem sałatka ze schabowym który był dawany poprzedniego dnia i było to czuć w smaku i dużo innych potraw ale najgorsze było dostanie 3 razy potrawy które na dzień spożycia były spuchnięte jak bym trzymał je w lodówce z dobre 3 dni próba kontaktu pozostała na odpowiedzi bota ciesze się że to już koniec mojego cateringu wczoraj dostałem ogórkową która smakuje jak woda z solą generalnie żenada powinni zmienić kucharzy i używać rzeczy w terminie bo o ile nie raz trafiło się coś dobrego to jednak jak wracam po pracy i na kolacje widzę pastę jajeczną i opakowanie które wygląda jak by miało eksplodować lub wode z solą i kawałkami warzyw które i tak idą do śmieci bo nie da się tego zjeśc to zalewa mnie krew bo zapłaciłem za to 68 zł z dostawą więc jednak wolałbym dostać coś zdatnego do spożycia