Widok

Antygona

Antygona Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Antygona.
Autor:SofoklesPrzekład:Antoni Libera i Janusz SzpotańskiReżyseria:Mirosław KocurScenografia:Robert SochackiMuzyka:Zbigniew ŁowżyłChoreografia:Leszek Bzdyl(Duża Scena, II akty, 90 min.)“Nie usiłujemy zatem interpretować treści jako aluzji do wydarzeń współczesnych, nie inscenizujemy też tezy o słuszności jednej ze stron sporu. O jałowości takich prób świadczą tomy uczonych rozpraw, w ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

okropieństwo

to było poprostu beznadziejne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

beznadzieja!

całe przedstawienie było nudneee... prawie się zasnęło... i jeszcze ta scenografia... blee
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proźba ;-)

Jeśli ktos ma recenzje Antygony z tego teatru prosze odezwijcie sie do mnie!!!!! ogółem to mi sie nie podobało a teraz musze pisac recenzje.... :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

beznadziejny spektakl

Spektakl był poprostu nudy. Tylko pilnowałem żeby kolega nie zasnął bo mu sie oczy kleiły. Te 12 zł wolałbym już wydać na bajke w kinie i zapewniam, że ta bajka byłaby ciekawsza. Spektakl ogólnie nie udany, za nowoczesny. Czemu aktorzy nie byli ubrani w tuniki tylko w garnitury(kreon) albo jego podwładni w jakieś spodnie i bluzeczki. Taką sztuke to powinien wystawiać teatr muzyczny. Teraz musze napisać rezenzje z tej sztuki. To bedzie bardzo proste ponieważ ma ona dużo więcej minusów niż plusów. Krótko, treściwie i na temat . Recenzja powinna zająć jakieś dwie strony A5.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

lipa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wejż oblecha jak przeczytalam ksiączke to ją autentycznie potargałam chociaż że była z biblioteki wogóle książki sa beznadziejne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znieczulica spoleczna !!

Chociaz sama jestem przedstawicielka mlodego spoleczenstwa przerazaja mnie wpowiedzi tyczace sie tej sztuki. Jak mozna tak plytko traktowac teatr,sztuke i jego caloksztalt.Ludzie ktorzy sie tu wypowiedzilie sa totalnie pozbawiniej jakiejkolwiek wrazliwosni na piekno! Nie rozumiem jak mozna miec tak plytkie podejscie do zycia ! Mlodziez nie potrafia docenic wartosci i przeslania jakie niesie 'Antygona" moze dlatego ze za bardzo przywykla do kiczu jaki oferuje jej wspólczesnosc i doglebnie nim przesiakla!!!

Drodzy Panstwo jestesmy swiadkami narodzin nowego, znieczulonego pokolenia w koncu :
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

beznadziejne...

jedyny plus-muzyka,pozostałe-same minusy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem - super

Po pierwsze - spektakl bardzo mi się podobał , świetna gra aktorów , światło , dźwięk. Myślę , ze gdyby muzyczny to zrobił - nie byłoby klimatu , a w miejskim - było swietnie. Terezjasz , Kreon te role zapamiętam chyba na zawsze. Po drugie - zgadzam się z Katharsis , wypowiedzi ludzi sa naprawde płytkie i po prostu chamskie. Jak się nie czytało książki to się nie idzie do teatru bo się tego nie zrozumie.
Serdecznie polecam ludziom , dla których teatr to wciaż piękna instytucja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam!!!

Ostatnoi byłam w Teatrze Wybrzeża "Sługa dwóch panów"
i to był dopiero spetakl!!! Nie to co "Antygona", nawet mija pani od j. polskiego stwierdziła iż przedstawienie było nieudane. Ja też mimo, że teatr kocham, z przykrością musze stwierdzić, że przedstawienie to totalne dno!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

???

może być! nic z tego nie kapuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm...

Aktorzy nie mieli kontaktu z widzami, można byłoby przypuszcza, że poprostu bali się widzów... Ogólnie rzecz biorąc wszystko było zbyt uwspółcześnione...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

etam

nic to nie jest warte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

beznadzieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anysia is ok

Jeśli ma ktoś fajną recenzje antygony to nie ch mi wysle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisz wiecej

w miare ale wiecej powinno byc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Antgona - Sofoklesa

Moim zdaniem ,,Antygona' wymaga odczytanie , skupienia i poświęcenia aby zrozumieć ideologie tego dzieła należy kierować się zrozumieniem. Starania Kreona w utworze mogą przybliżyć nam współczesność,ale nie należy ją mylić z dzisiejszą ,,polityką.Jak kol wiek zrozumiecie to pod pojęciem współczesność . Geneza ,,Antygony' jest wszakże bardzo interesująca jak i długa.Co mogę powiedzieć o niej ?? Jest to lektura dla dojrzałych ---- oddziały wuje na wyobraźnie czytelnika .Każdy powinien ją przeczytać i obejrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUPER SUPER WIęCEJ TAKICH !!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Antgona - Sofoklesa

Moim zdaniem ,,Antygona' wymaga odczytanie , skupienia i poświęcenia aby zrozumieć ideologie tego dzieła należy kierować się zrozumieniem. Starania Kreona w utworze mogą przybliżyć nam współczesność,ale nie należy ją mylić z dzisiejszą ,,polityką.Jak kol wiek zrozumiecie to pod pojęciem współczesność . Geneza ,,Antygony' jest wszakże bardzo interesująca jak i długa.Co mogę powiedzieć o niej ?? Jest to lektura dla dojrzałych ---- oddziały wuje na wyobraźnie czytelnika .Każdy powinien ją przeczytać i obejrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza (19 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza . Triathlon story, czyli chłopaki...

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

Shirley Valentine (29 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Shirley Valentine . Willy Russell Shirley Valentine Przekład:...

do góry