Widok

Antyspołeczny

Czytałam kilka Twoich wpisów i uważam że nie masz w sobie nic z osoby antyspołecznej. Może odrobinę brak wrażliwości moralnej ale poza tym mądry z Ciebie chłop :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytaj więcej jego wpisów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ha ha ha ale co @Zielony - myslisz , że zmieni zdanie ;-)...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmień ten debilny gif na jakiś ludzki, albo idź się do kibla wys. raj to od razu się lepiej poczujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam sobie idź! Taki sobie ustawił to niech ma. Zrób lepszy cwaniaku za dychę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zielony czytałam wiele i zdania nie zmienię, ale Twoja nutria też była dobra :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak nutria jest jednym z kilku rodzynków na tym forum ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@666
Anty prezentował na forum skrajnie egoistyczne poglądy. Nie piszę o życiu, bo nie wiem, ale piszę o forum.
Społeczeństwo to taki twór, gdzie istnieją jakieś więzi. Gdzie jednostka robi coś w imię wspólnego dobra. Zamiast budować domek na drzewie społeczeństwo skrzykuje się i otacza pewien niewielki obszar palisadą, dzięki czemu w nocy wilki nie zaatakują. Anty na forum stał na straży nadrzewnego życia.
Jest elokwentny, błyskotliwy czasem nawet demagogiczny. Ale jest też i przede wszystkim antyspołeczny. Oczywiście poza tymi rzadkimi momentami, kiedy o tym zapomina i wychodzi ze swojej roli :).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

Zanim zostanę zjedzona... (96 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

do góry