Widok

Antyspołeczny

Czytałam kilka Twoich wpisów i uważam że nie masz w sobie nic z osoby antyspołecznej. Może odrobinę brak wrażliwości moralnej ale poza tym mądry z Ciebie chłop :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytaj więcej jego wpisów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ha ha ha ale co @Zielony - myslisz , że zmieni zdanie ;-)...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmień ten debilny gif na jakiś ludzki, albo idź się do kibla wys. raj to od razu się lepiej poczujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam sobie idź! Taki sobie ustawił to niech ma. Zrób lepszy cwaniaku za dychę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zielony czytałam wiele i zdania nie zmienię, ale Twoja nutria też była dobra :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak nutria jest jednym z kilku rodzynków na tym forum ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@666
Anty prezentował na forum skrajnie egoistyczne poglądy. Nie piszę o życiu, bo nie wiem, ale piszę o forum.
Społeczeństwo to taki twór, gdzie istnieją jakieś więzi. Gdzie jednostka robi coś w imię wspólnego dobra. Zamiast budować domek na drzewie społeczeństwo skrzykuje się i otacza pewien niewielki obszar palisadą, dzięki czemu w nocy wilki nie zaatakują. Anty na forum stał na straży nadrzewnego życia.
Jest elokwentny, błyskotliwy czasem nawet demagogiczny. Ale jest też i przede wszystkim antyspołeczny. Oczywiście poza tymi rzadkimi momentami, kiedy o tym zapomina i wychodzi ze swojej roli :).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Szukam przyjaciółki od serca (4 odpowiedzi)

Hej mam 26lat jestem z Gdańska, z miłą chęcią chciałabym poznać przyjaciółkę, kogoś z kim dzielić...

do góry