Widok

Apartamenty Dolny Sopot Niepodległości 875

Budynki powstaną w Sopocie, blisko granicy z Gdynią. Zaletą lokalizacji jest sąsiedztwo głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co zapewnia szybki dojazd właściwie do każdej części aglomeracji. Szybko można stąd dojść także na przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej, która można dojechać zarówno do Gdyni jak i do Gdańska. Krótki spacer dzieli inwestycję od spokojnej części sopockiej plaży, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bez tytułu

...a gdzie dokładnie jest ta oaza spokoju?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy odelgłość do torów nie zagraza zdrowiu mieszkanców tej lokalizacji?

Czy z okien bedzie widac wnetrze jadacych pociagów?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda tylko, że to jest górny Sopot przy samych torach i niepodległości. Hałas dzień i noc

Standard techniczny też niższy niż gdziekolwiek indziej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy

Jak kto na to patrzy bo jedni mówią, że do torów jest dolny, a inni, że do al. Niepodległości. Moim zdaniem to jest Sopot Dolny

nabijanie ludzi w butelke

UWAGA !!! Nabijanie ludzi w butelke od razu przez telefon zapytali skad dzwonie jak powiedzialam ze z Gdanska od razu ton glosu sie zmienil. Pojechalam na miejsce bylam bardzo napalona bo aranzacja osiedla na zdjeciach piekna. Na miejscu o 5 minutach mialam dosc !!! Halas nie do zniesienia, usytulowanie osiedla miedzy glowna ulica i torami do tego wsrod starych domow i blaszanych barakow czy garazy. koszmar !! a ceny z kosmosu i rerzrwacyjnej oplaty chyba okolo 20 000 pln nie zwracaja.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ten deweloper co nielegalnie wyciął 19 drzew

czyli klient tych drzew co na wizualizacji raczej nie uświadczy

po odbiorze meszkania

od niedawna jestem posiadaczem mieszkania na parterze z dużym ogrodem
- na środku trawnika mam deszczownicę tzn betonowy krąg z żeliwną pokrywą od roku miałem wstępnie obiecane ze zarząd wyłuska 500 zł i położy pokrywę z akcentem Sopotu , wczoraj / już po odbiorze / dostałem @ , że moje żądania są bezzasadne . Wstyd i porażka dla developera , przecież ja mogę im pożyczyć 500 zł , jeżeli wydałem na to mieszkanie grubo ponad 700 tyś
-ciężko mi jest sprawdzać i kontrolować poprawki jakie wniosłem przy odbiorze ale stanowczo za mało ich zrobiłem , nie jest to pierwsze mieszkanie odebrane przeze mnie ale mam następną nauczkę najpierw papier i ugoda potem podpis - niech wszyscy wezmą sobie to do serca
-posiadacze ogródków tak jak ja macie zakwaszoną ziemię i raczej trawy z tego nie będzie
-nie ma nigdzie kranów zewnętrznych - porażka
-aleje wysypane szutrem - porażka przy małych dzieciach kolana będą pościerane , panie w szpilkach radzę uważać
-zdjęcie projektu wogóle nie oddaje tego co jest w rzeczywistości a nasadzenie 3 rododendronów to już dla nich szczyt możliwości
-oddzielenie ogródków żenada powinien być z cisów np Wojtka ładnie się formuje
pod donicami jest zaledwie 30/40 cm ziemi radzę wszystkim powiercić otwory w donicach bo po pierwszym suchym lecie wszystko będzie jak wiór
-teren nie monitorowany , bez ochrony i ogólnie dostępny dla każdego kto będzie miał ochotę przespać się na ławce
-mieszkanie przy odbiorze brudne bardzo dużo nie doróbek , elewacja zewnętrzna brudna aż wstyd
-balkon u sąsiada pięto wyżej nie posiada ociekaczy wody czyli prawdopodobnie wszystko będzie mi się lało przed moje drzwi tarasowe
jako inwestycja - nie wiem ,zobaczę
jako zadowolenie z zakupu 45%
podejście dewelopera to klienta 15%
stosunek projektu do rzeczywistości 25%
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dolny Sopot

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (170 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry