Od lat jeżdżę do Sopotu, spałam już w wielu hotelach i wielu apartamentach, ale nigdy nie spędziłam czasu tak miło i tak swobodnie jak z firmą Dom & House. Apartament zlokalizowany był w uroczej kamienicy, na prawdę nie spodziewałam się aż takiego klimatu! Ogromnym plusem było to, że znajdował się w sercu Sopotu więc "żyłam wraz z miastem" co jest świetne, zwłaszcza dla osób, które lubią poczuć miejsce tak jak jego mieszkańcy. W pobliżu znajduje się mnóstwo restauracji, sklepów, kino, teatr- więc na prawdę jest w czym wybierać. Oczywiście niezwykły atut jakim jest niecałe 5min pieszo do mola i plaży. Sam apartament na prawdę mnie zachwycił - był ciepły, stylowy i kameralny, zaprojektowany w sposób staro-sopocki
lecz na tyle uniwersalny by zadowolić wszystkie gusta. Wszystko działało, niczego nie brakowało, gdy mieliśmy jakiekolwiek pytania przemiła obsługa służyła pomocą. Nie mam żadnych zastrzeżeń, osobiście jestem bardzo zadowolona, jednak myślę, że dla osób podróżujących z dziećmi, dyskomfortem może być fakt, że apartament mieści się na głównym deptaku, więc i w dzień i w nocy jest dosyć głośno. Gorąco polecam!