Widok

Apartamenty Przy Plaży

Jelitkowo Temat dostępny też na forum:
Apartamenty Przy Plaży to inwestycja zrealizowana przez NDI w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Trójmieście - zaledwie kilka metrów od plaży i terenów rekreacyjnych. Lokalizacja jest wyjątkowa także ze względu na bliskość miasta Sopot, którego granica administracyjna oddalona jest o kilkadziesiąt metrów od osiedla. Osiedle zostało zaprojektowane jako kameralny zespół pięciu trzykondygnacyjnych budynków o nowoczesnej, willowej architekturze nawiązującej do nadmorskiej lokalizacji ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

budowalem to i beda jeszcze stawiane tam apartamenty
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6

MAM NADZIREJE ŻE JESZCZE BĘDE TAM BUDOWAĆ POZDROWIEIA DLA PANA GAJEWSKIEGO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie tylko apartamenty

za płotem jest planowany hotel
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hotel?

A za ktorym plotem to ma niby powstac hotel? Z tego co wiem maja powstac dwa biurowce takie jak ten od Jelitkowskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

własciciel

mieszkam tam i jest super ,nie ma takiego drugiego miejsca w trojmiescie
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 13

powinni wybudowac korty do tenisa ! przynajmiej dwa !

w USA basen to standard a u nas to wielkie hallo w koncu PL !
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

piękne miejsce

pasem nadmorskim wszędzie sie dojdzie ,świeże powietrze spacery wieczorne czy nocne nad morzem superek a i z wyglądu bardzo ładne domy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie.Na takich osiedlach siłownia z sauną,plus kort to powinien być "standard".
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piekna lokalizacja i miejsce, standard wykonania bardzo dobry - widziałam i polecam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zabawne

"Wille przypominają zabudowę rodem z ciepłego południa Europy". No ubaw po pachy!!! Wille przypominają w 100% budynki na osiedlu Neptun Park (popełnione przez tych samych architektów) i znacznie więcej mają wspólnego z Żukowem niż południem Europy. Czy autor teko tekstu był kiedyś za granicą? Powiem krótko - znam większość osiedli od podszewki i to jest najgorszy stosunek cena/jakość. Budowlanka, wykończeniówka, wyposażenie osiedla, architektura, ustawność mieszkań są super słabe a ceny najwyższe. To chyba kiepska proporcja... Tylko lokalizacja jest dobra, ale to nie zasługa dewelopera. Nie czepiam się, ale zastanówcie się dwa razy....
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 16

Fajne ale...

gdyby nie ta ulica przez którą trzeba przejść do plaży i biurowiec ? troszkę kiszka. Bardziej mi się widzi neptun park.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja wybralam Apartamenty poniewaz mam blizej do Sopotu.Miejsce jest bardziej kameralne, 4 budynki mieszkalne .Neptun Park to spore skupisko blokow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Państwo w państwie... czyli trójmiejskie układy urzedowo biznesowe...

Niestety, ale przy tej inwestycji nie uszanowano prawa głosu sąsiadów... Pozwolenia na budowę zostały wydane niezgodnie z prawem!
2 lata dochodziłam swoich praw jako sąsiadka mieszkająca w bezpośrednim oddziaływaniu budowy i dopiero Wojewoda Pomorski uznał mnie za stronę.
Urząd Miasta w Gdańsku ochraniał interesy inwestora NDI i nadal to robi...
W trakcie budowy mój dom uległ zniszczeniu, a inwestor nie poczuwa się do tego aby szkody usunąć. Sprawa jest w Sadzie, a postawa firmy ubezpieczeniowej Hestia w której to inwestor był ubezpieczony jak również sama firma NDI, która to bezpośrednio przyczyniła się do uszkodzeń mojego mienia (domu) jest nieetyczna i bezprawna...
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 10

prawo głosów sąsiadów he he

a ciekawe czy jak wy sie budowaliście to tak pilnie lecieliście pytac się sąsiadów? ciu ciu jakby kazdy tak sie sprężał to nic by w tym miescie nie wybudowali
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
Skoro dochodziła Pani swoich praw i nic nie wskurała to znaczy że roszczenia były bezzasadne!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Zasadne i to bardzo!!!

Sprawa cały czas jest w Sądzie, przewlekłość to u nas norma! Jak się walczy o swoje z takimi firmami jak ndi i hestia to wiadomo, ze nie jest to proste... tzw trójmiejskie układy od urzędów po sądy itp...
jestem cierpliwa i konsekwentna, a postawa tych firm mówi sama za siebie... zarabiać,zarabiać i mieć wszystkich gdzieś...
Fakty mówią same za siebie! jak wpłynęła budowa na moją nieruchomość, a te Fakty są widoczne gołym okiem... Dziwie się panu Jerzemu Gajewskiemu i Śliwickiemu,Makulskiej, że nie reagują na sytuację kiedy, ktoś ponosi szkodę z winy realizacji swoich projektów...itd
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

a czemu się Pani dziwi Gajewskiemu? dla nich liczą się tylko pieniądze.
Mieszka na osiedlu, ale wodą w garażu czy innymi problemami wspólnoty się też nie interesuje, a w końcu NDI Jelitkowo/NDI S.A. to jeden worek... musieliby wydać parę groszy na naprawę.. pozwy indywidualne z osiedla już poleciały.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

wody,glebinowe-wilgoc-plaza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Iluzja

Wspanialy,swiat,marzen.A,moze,nie.Zamkniete,pomieszczenia-'smieciowe'-wielobarwny,smrod.Kamery-ochrona-pokonywanie,nudy-mozliwosc,zobaczenia,wnetcza,mieszkania.Najlepiej,wieczorem,lub,noca-'PANIE'-mile,wskazane.Grzyb,na,scianach-az,po,poddasze-bliskosc,morza.Brak,sklepu-nawet,po,chleb,lub,mleko,dla,dzieci-jedziesz,samochodem.PANIE,PREZESIE-dziekujemy,za,plac,zabaw,dla,dzieci.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

czy,wiesz,do,czego,służą,przecinki?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

super miejsce!!!Plaza wymiata!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

deweloper nieudacznik, popsuł wszystko co się dało..

tylko lokalizacja jest niezależna od dewelopera... więc jej nie zepsuli.
a pozostałe skopano genialnie - mamy wodę w garażach i piwnicach, krzywe balkony, cieknące dachy i brak izolacji.. pierwsze 2 lata zarządzało wspólnotą NDI S.A. więc i tanio nie było, a problemy upchane w szufladzie...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co się dziwić, że popsuł? Przecież to NDI!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten deweloper to jakieś nieporozumienie

i cała grupa NDI lekko mówiąc, nie polecam w każdym razie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry