Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jolanta - opinia Nie polecam. W mieszkaniu zastaliśmy pękniętą płytę indukcyjną. Po...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Maria - opinia wątek zamknięty polecam, firma godna polecenia, wszystko zgodne z opisem, dobry kontakt
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty nie polecam Mimo oddania mieszkania w stanie jakim go dostałam (zniszczone...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Stanowczo nie polecam tej firmy osobom, które nie chcą stracić nerwów musząc...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Agata Piotrowska - opinia wątek zamknięty Odwołałam rezerwację i od sierpnia nie mogę się doprosić o zwrot zaliczki....
~Agata Piotrowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Nie polecam wątek zamknięty Dokonałam rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. Rezerwacja potwierdzona, przelew...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam współpracę, miła obsługa i wszystko jasne co do rozliczenia. Mamy...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2019

Zadowolony ze współpracy wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Apartinfo. Współpracujemy od 2010...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2019

obsługa apartamentów, oddawanie w dyspozycję mieszkania wątek zamknięty Apartinfo to żart. Wynajmowałam przez nich swoje mieszkanie przez około roku....
~Annie
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry