Widok

Apteka w Bojanie

Myślę że warto poruszyć wątek wciskania przez tą aptekę leków stosowanych zamiennie lub środków przeciw bólowych. Przykład: udałem się do wymienionej apteki po pyralginę gdyż jest ona skuteczna dla mnie jako środek przeciwbólowy. Usłyszałem że nie ma i mogę dostać przeciwbólowy środek którego nazwy nie wymienię bo na mnie nie działa. Żeby mnie zniechęcić do pyralginy Pani sprzedająca zapewniła że nigdzie nie ma pyralginy i hurtownie też nie mają. Jakiś miesiąc temu z innym problemem byłem i usłyszałem tekst ten sam. Pojechałem do Chwaszczyno i był produkt który potrzebowałem. Przypomniałem sobie tamtą sytuację i pojechałem do Koleczkowo tam dostałem pyralginę i dowiedziałem się od uczciwego aptekarza że nie ma problemu z tym środkiem przeciwbólowym w Aptece i hurtowniach. Reasumując Apteka w Bojanie przy szkole wciska co ma na stanie nie licząc się chorym lub cierpiącym. Aby towar zszedł i sieje fałszywe informacje co do stanu faktycznego w hurtowniach. Radzę zadać sobie trudu i odwiedzić te apteki które godne zaufania. Nie od dziś wiadomo że nie każdy lek jest ok dla każdego. Więcej prawdy miłe panie aptekarki nie kosztuje. A zysk za wszelką w tych czasach jest czymś nie do zaakceptowania.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

w Bojanie są dwie apteki. Idź do drugiej, nie będziesz miał problemu, zaoszczędzisz czas na przejażdżkach do wcześniej wymienianych miejscowości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

2 apteki w bojanie sa jednego wlasciciela. Wiec nic to nie da.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

As głupoty gadasz, nie miała pyralginy to chciała Ci pomóc i polecić cos innego... ale niektórzy jak te owce... tylko w jedną stronę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie rozumiesz podstawowych rzeczy. Jeszcze raz nie to jest be.. że proponuje mi coś innego tylko to że świadomie wprowadza w błąd co do stanu faktycznego. A reszty nie zrozumiesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

w obecnych czasach proponuję zaopatrzyć sie w melisę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kilka razy przejezdzajac po drodze przez Bojano nadzialem sie na wyskie ceny w aptece ...a w zasadzie przegiete w porownaniu do innych aptek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Już dawno omijam te apteki no chyba że chodzi o antybiotyk który muszę dziecku po prostu szybko podać jeśli mają na stanie a to rzadkość . Po pierwsze często nie mają towaru głupiego syropku czy witaminek muszę czekać jeden bądź dwa dni, po drugie pani pracująca często proponuję towar który ma a nie jest on dostosowany do wieku dziecka, po trzecie ceny są naprawdę zbyt wysokie w porównaniu do innych okolicznych aptek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szanowny Panie,
Jeśli otrzymał Pan informację od nas, o braku dostępności Pyralginy w aptece oraz hurtowniach - to oznacza, że była ona zgodna ze stanem naszej wiedzy na tamtą chwilę. Pański wpis jest sprzed około miesiąca - to moment gdy pacjenci i klienci ruszyli do aptek i sklepów po zapasy , w związku z epidemią koronawirusa. Lawinowo znikało dużo produktów leczniczych z półek aptecznych, a hurtownie i producenci nie nadążali z dostawami. Zaproponowaliśmy Panu w zastępstwie preparat o identycznym składzie i właściwościach terapeutycznych aby pomóc, zdarza się oczywiście, że autosugestywnie pacjent słabiej reaguje na zamiennik.
Bardzo możliwe, że w danym momencie apteka w sąsiedniej miejscowości miała jeszcze zapas, my już nie - nie ma natomiast możliwości, abyśmy świadomie wprowadzali naszych Pacjentów w błąd. Dodam, że 6 kwietnia dojechał do apteki duży zapas Pyralginy, od razu gdy produkt pojawił się w hurtowniach, w których apteka zaopatruje się.
W tym trudnym okresie początku epidemii dołożyliśmy wszelkich starań , aby zapewnić możliwie największą dostępność leków naszym Pacjentom oraz bezpieczeństwo. Pracowaliśmy czasami ponad swoje siły, aby każdy Pacjent (Klient) otrzymał od nas odpowiednia opiekę i pomoc. Co więcej jeśli produkt jest niedostępny w danej chwili w hurtowniach, sprawdzamy jego dostępność w okolicy (polecamy system - Kto Ma Lek ) i kierujemy pacjenta do sąsiednich aptek, jeśli tam widnieje jako dostępny. Jeśli tak się nie stało w Pana przypadku, to dlatego ze Farmaceutka , która poleciła preparat z identyczną substancją leczniczą, była absolutnie przekonana o jego skuteczności.
Wiedza wszystkich Farmaceutek w naszej aptece jest profesjonalna i czasem znacznie szersza niż to, co producent jest w stanie umieścić na opakowaniu.
Na takie niesprawiedliwe i oszczercze zarzuty będziemy zawsze stanowczo odpowiadać. Treść Pańskiego postu, nosi znamiona hejtu, który łatwo jest wypowiadać pozostając anonimowym. Na przyszłość polecamy rozmowę z nami, chętnie wyjaśnimy wszystkie ewentualne wątpliwości - na miejscu w aptece, telefonicznie bądź drogą mailową.
Mamy również nadzieję, że grono zadowolonych Pacjentów i Klientów jest znacznie szersze, niż tych niezadowolonych.

Pozdrawiamy
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie zgadzałam się z negatywnymi opiniami.Ja jestem zawsze bardzo dobrze obsłużona/profesjonalnie,miło/Jeżeli zdarza się,ze kupuje w innych aptekach to tez farmaceuci proponują zamienniki.Wiec nie widzę nic dziwnego w tym.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niepotrzebna wrogość. Czasem warto zobaczyć coś więcej niż czubek własnego nosa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o aptekę w bojanie przy szkole wielokrotnie byłam tam wykupić receptę i nigdy nie było leku na miejscu zawsze na drugi, trzeci dzień w 2 aptece również w bojanie to samo więc udalam się.na karwiny do całodobowej i teraz tylko tam jeżdżę bo tam zawsze jest to czego potrzebuje jeszcze nie było sytuacji abym nie dostała tam moich leków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Plan kolęd w Bojanie (7 odpowiedzi)

https://bojano.diecezja.gda.pl/parafia-%C5%9Bw-jadwigi-kr%C3%B3lowej-w-bojanie

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry