Widok

Aqua aerobic u Pani Yvette Dobroczek z Argonaut to super sprawa ......

Pomimo tego, że nie umiem pływać, a wręcz panicznie bałam się wody, za namową koleżanki zapisałam sie na zajęcia do Pani Yvette Dobroczek. Aqua aerobic to super sprawa, zajęcia prowadzone są tak, że nawet ja czuję się w wodzie bezpiecznie. A przy okazji dostajemy niezły wycisk :)...ćwiczenia dają bardzo dużo, ja sama schudłam, odzyskałam zgrabną figurę a przy okazji czas na zajęciach to niezła zabawa...polecam gorąco tym, którzy boją się przełamać lęk przed wodą...
Moja ocena
Argonaut kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 6
 
oferta: -
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 2
Aqua aerobic Nauka Pływania Basen Pływacki w Gdańsku...... http://www.argonaut.gda.pl
Ocena 5.0 Ćwiczę aqua aerobic od czterech miesięcy...
Właśnie czegoś takiego szukałam, może aqua aerobic w końcu rozwiąże mój problem z nadwaga,pomyślałam - Po urodzeniu drugiego dziecka znacznie przybrałam na wadze, ale nie to było najgorsze. Moje ciało bardzo się zmieniło; miałam brzydkie rozstępy, cellulit. Chciałam mieć znowu gładką, jędrną skórę bez konieczności poddawania się kosztownym zabiegom. Zwykły fitness wydawał mi się nudny, co innego aerobic w wodzie! Na pierwsze zajęcia szłam jednak pełna wątpliwości, ale wszystkie rozwiały się tuż po wejściu do wody. Po 4o minutach ćwiczeń czułam się fantastycznie! Aqua aerobic to same zalety- przyjemna woda, fajni ludzie, a jeśli chodzi o ćwiczenia to instruktorka dba, by zawsze działo się coś nowego. Ale przede wszystkim jestem zadowolona z efektów, jakie dał wodny trening- cellulit wyparował, a moje ciało nabrało jędrności! Jestem zauroczona i zachwycona Aqua...
Zajęcia u Pani Ywetty są MEGA SUPER , no porostu ZJAWISKOWE u zajwiskowej Pani Ywetty. PS. Fakt , trudno się dostać na zajęcia do Pani Yvetty Dobroczek , ale warto, a jak już się dostałam to pilnuję swoich miejsc , chodzę trzy razy w tygodniu z koleżanką , razem jeździmy samochodem raz ja swoim , raz ona swoim. A tak na marginesie podziwiamy figurę Pani Ywetty , a jak dowiedziałam się ,że ma syna 16 letniego to z koleżanką usiadłyśmy i oniemiałyśmy . No , Aquaerobic to jest to my też schudniemy . Polecam Panią Ywettę. Na zajęciach super ćwiczenia , przy bardzo dobrze dobranej MUZIE. Warto obejrzeć FILM z ZAJĘĆ AQUA AEROBICU prowadzonego przez Panią Yvettkę , który można znaleść na stronie www.argonaut.gda.pl
Nie ma co gadać,MEGA Szkoła PŁYWANIA i NURKOWANIA wystarczy zobaczyć jak uczą. www.youtube.com/resu...gby komuś nie działał link wystarczy wejść na you to be i wpisać (Dobroczek) Kliknij na poniższy Link i Zobacz Jak Prowadzą ARGONAUCI Zajęcia Na Pływalni Krytej/Basenie Pływackim ,Lekcje Nauki Pływania Dla Dzieci , Niemowląt ,Młodzieży i Dorosłych; AQUA AEROBIC/FITNESS ,Kursy NURKOWANIA PADI IANTD,KURSY PIERWSZEJ POMOCY EFR i DAN. www.youtube.com/results?search_query=dobroczek&search_type=&aq=f
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aqua aerobic

Będąc stałą klientką Argonaut na dużym basenie, bacznie obserwuję (czasami przez kilkanaście minut, aż mi się zrobi zimno :) ) zajęcia aqua aerobicu prowadzone przez panią Yvette. Muszę przyznać, że podziwiam osoby uczestniczące w zajęciach, bo ćwiczenia wyglądają na bardzo intensywne (co potwierdzają znajomi, którzy korzystają z tych zajęć), do tego świetnie dobrana muzyka, ciągle zmieniające się zestawy ćwiczeń oraz przesympatyczna atmosfera zajęć bardzo zachęca do przyłączenia się do którejś grupy. No i niezwykle wysportowana figurka prowadzącej zajęcia motywuje do wytężonej pracy nad sobą... :) Tylko jeszcze muszę zdobyć karnet ...
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam Zdecydowanie polecam. Chodzimy w trójkę chłopaki 13 i 10 lat i ich "stary". Starszy syn już po po paru miesiącach dobrze sobie radził a młodszy opanował na tyle, że pierwszy raz mieliśmy spokojniejsze wakacje. Naukę praktycznie zaczynaliśmy od zera. Starszy obecnie uczęszcza do sekcji pływackiej Argonauta, a młodszy doskonali dalej umiejętności. Pani Ivetta ma perfekcyjne indywidualne podejście podejście i każdy dzieciak szybko się odnajduje. Tu nie ma żadnego stresu i nic na siłę. Powiem tak "nie ma dzieci które nie mogą się nauczyć pływać są tylko takie które nie były jeszcze w Argonaucie" Polecam też rodzicom na pożyteczne spędzenie wolnego czasu z dziećmi.
Ponad rok temu zrobiłem za ich pośrednictwem OWD. Kurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Indywidualny tok nauki dopasowany do moich częstych wyjazdów był czymś czego oczekiwałem. Gdy skończyłem kurs wybrałem się na nurkowanie do Egiptu i Jordanii. Nie musiałem się o nic martwić - przygotowali mi indywidualny plan nurkowy, sprzęt i wszystkie informacje, które mogłem wykorzystać na miejscu. Dlatego także postanowiłem, że bedę utrzymywał z nimi kontakty. Zapisałem się na pływanie w godzinach Argonautu. Wiem, że mogę na nich liczyć. Dlatego polecam ich wszystkim znajomym.
Czasami trochę :-))) jak w Sharm El Sheikh :-))) ale naprawdę bardzo sympatycznie, szczególnie w grupach dla dorosłych. W sumie przedłużam sobie i dzieciom wakacje. `Kobietkom na pewno przydadzą się zajęcia na super "linię"z panią Yvette, a panom też się przyda umiejętność ratowania "lasek" i nie tylko. Naprawdę sensownie i dobrze spędzony czas oraz zainwestowane w siebie i we własne dzieci pieniądze. To nic, że skończyło się lato zaczął się Argonaut !!!!!!!!!!!!!!.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 2
ARGONAUT Świetna szkoła Pływania i nie tylko - widoczne postępy moich dziewczynek....
Polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na profesjonalnym kursie pływackim dla swoich dzieci. Zajęcia, na które uczęszczają moje 6letnie dzieci, są w pełni przemyślane treningiem ruchowym, nad wszystkim czuwa Pani Ivetta Trenerka ze Szkoły Pływania Argonaut , niezapominająca o wrażliwości i indywidualnych potrzebach maluchów. U moich dzieci postępy widoczne były już po półrocznym uczęszczaniu na lekcje, dziewczynki świetnie radzą sobie ze sprzętem ABC, umieją pływać w płetwach, uczą się krok po kroku każdego stylu pływackiego. To naprawdę świetna szkoła, polecam.
Agata Gwardyś
PS.
Polecam obejrzenie filmów na www.argonaut.gda.pl
jak uczą pływania w ARGONAUCIE , są tam też moje pociechy w grupie dzieci 5-6 lat to te bliźniaczki....Agata

popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi na początku nie uśmiechało się jeżdzić z Przymorza aż na Chełm tramwajami... ale uwierzcie że warto!! Przed pierwszymi zajęciami czułam mega stres niedoszłysząca i bojąca się wody osoba... na naukę pływania.. okazało się to zbyteczne! Pani Yveta profesjonalnie podeszła do moich obaw i strachu i bardzo szybko się przełamałam! Na początku uczeszczałam raz w tygodniu od zeszłego tygodnia już dwa razy. I jestem mega szczęśliwa bo po raz pierwszy na wakcjach niebęde bała się wody, może niebęde pięknie pływać dopiero 12 lekcjiach jestem ale napewno się nieutopie i przepłynę.. teraz pozostało tylko doskonalić to co już się nauczyłam. Choć cena odstrasza to jednak gdzie indziej wcale niema taniej!! Dla mnie super! Choć czasem jest zbyt dużo osób ale idzie się przywyczajić ;) Fakt że jak jest już byt dużo osób na daną godzinę to cię niezapiszą, ale terminów jest naprawde bardzo dużo jest w czym wybierać zwłaszcza jak ktoś pracuje do popołudnia i chce wieczorem się poruszać . Polecam nawet jeśli na Chełm niemacie blisko!
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo gorąco zachęcam do skorzystania z oferty szkoły pływania Argonaut - ja już to zrobiłam i niczego nie żałuję. Polecam w 100%.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia Wierzbowska anna34@tlen.pl
Mój synek drugi rok będzie chodził na zajęcia i gdyby nie to, ze dużo choruje i na części zajęć jesteśmy nieobecni to byłoby idealnie tym bardziej, iż udało nam się wykupić w tym samym terminie karnet na duży basen na pływanie rekreacyjne, co powoduje, ze na pływanie jeździmy całą rodziną, to duży plus. W wodzie z dzieckiem jest rodzic - dziecko czuje się bezpiecznie, jest to świetna okazja na bycie dziecka z rodzicem w sposób aktywny, poza tym na bieżąco widać postępy. taki pomysł na naukę pływania dla dzieci propagowany przez Argonaut jest świetny. No i ja nie musiałam iść do biura, żeby wykupić karnety - wszystko załatwiłam przez internet płacąc przelewem.
Można już nas zobaczyć w Galerii Filmów na ich stronie :

http://szkolaplywaniainurkowania.prv.pl/

lub

http://basenyinaukaplywaniawgdansku.w8w.pl/

oraz

http://www.youtube.com/watch?v=hKUCTdn8hY0

a za filmy i zdjęcia , które od ARGONAUTÓW dostaliśmy nic nie musieliśmy PŁACIĆ , a poprzedniej szkółce słono zapłaciłam :/

Polecamy ARGONAUTÓW , super podejście i jak widać nie tylko do Nauki Pływania

Asia z Rodzinką
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też się bardzo podoba. Zajęcia są fajne, basen i szatnia zawsze czyste. Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja chodzę z dzieckiem do Pani Yvetty na naukę pływania :))

http://www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php#start
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry