Administracja osiedla daje plamę (żeby nie powiedzieć d*py )Dawniej wynajela fachowcow z Bozej łaski na wykonanie prac remontowych tj.wylozenie kafli przed wejściem do klatki schodowej .Wykonanie było super nieprofesjonalne .Jakis miesiąc temu na wniosek mieszkancow zaczęto remont ,pracownicy zerwali stare i zniszczone kafle ,następnie Administracja wywiesila info na klatce ze prace wstrzymano do zakupu nawych kafli ( ?!? )ROZEBRANY PODJAZD NA WÓZKI do dzisiaj .Kto zaczyna remont bez zabezpieczenia materialu ?Oj p. Tomaszu ,podpadł mi pan już drugi raz ze swoimi kompetencjami.Drugi raz podpadl mi pan w sprawie przejecia pomieszczenia zsypowego .Tlumaczyl mi pan ze to niemożliwe bo nowy lokator wykupil mieszkanie wraz z użytkowaniem tego zsypowego pomieszczenia i ze tylko z nim mogę się dogadać .Calkiem niedawno omawiane pomieszczenie zawladnal inny lokator .Jak się okazało pana gadka była po to by mnie zbyc .Podal mi pan kłamliwe info ,Pomieszczenie było wolne a nowy lokator wcale nie był zainteresowany obiektem .Jeśli mi pan tego nie wytłumaczy o co chodzi zloze zażalenie do prezesa zarządu .