Widok

Arka Gdynia

Czy planowany jest wspolny wyjazd kibicow Arki z Banina na niedzielny mecz z lechią? słyszalem ze silna grupa spotyka się w Baninie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 28
Całe Banino jest biało-zielone. Tu nikt nie kibicuje Arce.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4
skoro już piszesz, to mógłbyś się wyrażać z szacunkiem o obu drużynach. Ich nazwy piszemy wielką Literą.
Lechia Gdańsk !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz sie zacznie, ide po popcorn :D
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry