Arkadiusz Riegel - ocena
Bardzo dobry fachowiec i co najważniejsze pan Łukasz pojawił się po 20 minutach od telefonu . Przyjechał usunął usterkę, mogłem kontynuować przyjemność z jazdy na rowerze .... Polecam korzystanie...
Bardzo dobry fachowiec i co najważniejsze pan Łukasz pojawił się po 20 minutach od telefonu . Przyjechał usunął usterkę, mogłem kontynuować przyjemność z jazdy na rowerze .... Polecam korzystanie usług w Pettka
zobacz wątek
3 miesiące temu
~Arkadiusz Riegel