Odpowiadasz na:

Arkadiusz Riegel - ocena

Bardzo dobry fachowiec i co najważniejsze pan Łukasz pojawił się po 20 minutach od telefonu . Przyjechał usunął usterkę, mogłem kontynuować przyjemność z jazdy na rowerze .... Polecam korzystanie...

Bardzo dobry fachowiec i co najważniejsze pan Łukasz pojawił się po 20 minutach od telefonu . Przyjechał usunął usterkę, mogłem kontynuować przyjemność z jazdy na rowerze .... Polecam korzystanie usług w Pettka

zobacz wątek
3 miesiące temu
~Arkadiusz Riegel

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry