Z serca polecam masaże Oli. Pełen profesjonalizm, empatia i wrażliwość. Ola świetnie wyczuwa, które miejsca wymagają dopieszczenia i troskliwie się nimi zajmuje. Skorzystałam ostatnio z masażu pleców obolałych po trekkingu wysokogórskim. Od noszenia ciężkiego plecaka mięśnie były pospinane. Po masażu Oli czułam wyraźne rozluźnienie w mięśniach około kręgosłupa oraz w barkach. Ból ustąpił. Od razu inna jakość życia! Serdecznie dziękuję. Korzystajcie!