Widok

Arogancka obsługa

Po zakończeniu zabawy na trampolinach o 21.00 (17.08.2017) poprosiłem o sok wyciskany z pomarańczy dla moich dzieci: panie z obsługi odmówiły twierdząc, że bar czynny jest tylko do 21.00. Moja prośba o wskazanie gdzie o tym jest informacja została już zignorowana - panie, młode kobiety, wróciły do rozmowy między sobą.
Jeśli rzeczywiście bawić się u Państwa można do 22.00, a ugasić pragnienie, po fantastycznej zabawie, tylko do 21.00 to dla nas duży kłopot. Mimo wszystko wrócimy do Państwa, może jutro, ale na pewno już z własnym sokiem pomarańczowym.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
wyposażenie: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry,

bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. W naszej kawiarni gotowe produkty, jak woda i inne napoje butelkowe można kupić do godziny 22:00. Natomiast kawa i sok wyciskany sprzedawany jest do godziny 20:00/21:00 ze względu na konieczność wcześniejszego wyczyszczenia sprzętu.

Ma Pan jednak rację, że taka informacja powinna być przekazana gościom przez mikrofon lub powinna znajdować się w widocznym miejscu. Na pewno zadbamy o to by wszyscy goście byli o tym w przyszłości informowani. Cieszymy się jednak, że nadal chętnie wróci Pan do naszego parku. Życzymy udanej zabawy :)

Pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry