Widok

Ars Medica

Czy w związku z ogłoszona pandemia, przychodnia specjalistyczna w Bojanie także zostanie zamknięta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie.. Przychodnie i inne placówki medyczne działają normalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takiej przychodni też jest skupisko ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rejestratorki odgrodziły się na razie krzesłami. Nie trzeba zarazy, odzywają się do chorych, jakby stały na bramce w prywatnej dyskotece, a przecież z naszych niemałych składek dostają pensję. Widać tkwią w feudalizmie myśląc, że jesteśmy ich poddanymi. Na razie dbają o żarcie, o diecie zapomniały, co widać....Co na to naprawdę mądra Pani doktor?.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

trudno dziwić się paniom pielęgniarkom że odgradzają sie. Znając mentalność Polaków, gdzie kultura, higuiena i śiwadomość jest na bardzo niskim poziomie.. Dlaczego mają się ekstra narażać, robią co do nich należy, martwe nie będą nam potrzebne.
Widzę że jesteś dobrze zorientowany, po kiego tam łazisz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktos ma jakieś rzetelne informacje na temat tego, czy w Ars Medica specjaliści przyjmują bez zmian?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem że ginekolog przyjmuje. Ale reszta nie mam pojęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję. Dzis mam wizyte, wlasnie u ginekologa. Jesli dowiem się co z innymi lekarzami to sie odezwę. Może ktos będzie potrzebować info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dostajemy pensji z państwa składek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To nie może być powodem arogancji ️️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A kontrakty z - NFZ to z czyich składek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ars Medica odwołuje rejestracje, dzwonią informując o zmianach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dostajecie pensje z naszych składek bo NFZ działa z naszych składek! z tego co kojarze to porady prywatne to jakaś marna część waszej działalności! Nie rozumiem arogancji i pomiatania pacjentami. co do Pani dyrektor to zbyt mądra to ona nigdy nie była już miałem z nią do czynienia... ale cóż... czyżby glupota była zaraźliwa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ludzie opamiętajcie się. Co się z wami dzieje? Przestańcie....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opanujcie emocje. Proszę. To nie jest zagłada zombie. Środki ostrożności są zrozumiałe, ale popuszczanie lejcy i wyżywanie się na innych już nie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj miałam wizyte u ginekologa. Nikt z personelu nie odgradzal się krzesłami, ani zachowywał się niewłaściwie. Panie w rejestracji caly czas na telefonie, przekazywały informacje pacjentom, podawaly e recepty. Trzeba sobie jakoś radzić. Przydałby się płyn do dezynfekcji gdzieś przy wejściu i można by bardziej pilnować, żeby pacjenci byli przyjmowani na określoną godzinę, ale myślę, ze to wszystko z czasem się jakos zorganizuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze macie wybór Antoni , możecie tam nie chodzić , lub iść do innej przychodni. Możecie nie chodzić w ogóle i leczyć się u doktora Google .. sami w chałupie ..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

drogi anonimie.... dlaczego miałbym tam nie chodzić ? uważam że lekarze specjaliści przyjmują tam na dobrym poziomie, nie podoba mi się tylko praca kilku Pań pielęgniarek i kilku Pań w rejestracji . Oczywiście lekceważąca postawa Pani dyrektor nie podoba mi się nawet bardzo ale cała reszta jest dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Może to ty się nikomu nie podobasz? Stąd taka reakcja na ciebie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha no pewnie ... w takim razie pól społeczności się im nie podoba.... trudno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

zakończ Antoni swoje wywody, większość jest zadowola, rewolucji nie zrobisz. Trudne czasy, dla wszystkich nastały.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie planuje zrobić rewolucji, zwracałem uwagę osobiście u Pani dyrektor, zwracałem uwagę u Pań w rejestracji i odzew raczej marny, szkoda bo potencjał jest. A co do trudnych czasów to zgadzam się- będzie jeszcze lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Naprawdę nie masz większych problemów?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

Ubranka dla bezdomnych zwierząt w Animals Bojano (18 odpowiedzi)

Witajcie Kochani! Czy wiecie, że nasze czworonożne przyjaciółki i przyjaciele ze schroniska w...

do góry