Widok

Arszenik i stare koronki

Arszenik i stare koronki Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Arszenik i stare koronki.
Joseph Kesselring
"Arszenik i stare koronki"
tłumaczenie: Antoni Marianowicz, Janusz Minkiewicz, Andrzej Kanarek
reżyseria: Krzysztof Babicki

Klasyczna komedia z gatunku czarnego humoru. Dwie urocze staruszki, dużo wina i trupy w piwnicy. Starsze panie wynajmują gościnne pokoje samotnym panom i opiekują się nie do końca zdrowym psychicznie kuzynem. Mają jednak misję, wszak chodzi o to, aby ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjemny spektakl

Miło spędzony czas na wczorajszym spektaklu, wartka akcja, dynamicznie zagrana, duzo śmiechu, aktorzy staneli na wysokości zadania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Porażka

Ani to nie było śmieszne, ani smutne wręcz powiedziałabym, że momentami tak głupie, że zwątpiłam czy jestem na komedii w teatrze. Byłyśmy we 4, przedział wiekowy 30-50 i żadnej się nie podobało. Ucieszyłyśmy się, że była przerwa - i opuściłyśmy to wydarzenie. Pierwszy raz w życiu, a często chodzę na różne sztuki, wyszłam w połowie spektaklu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kultura

Róbmy swoje! (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Róbmy swoje! . RÓBMY SWOJE! PIOSENKI WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO SPEKTAKL...

Romeo i Julia is not dead (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Romeo i Julia is not dead . ROMEO I JULIA IS NOT DEAD na motywach dramatu...

Improbaja (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Improbaja . "Improbaja" Bajka improwizowana pt.: "Zdarzyło się raz..."...

do góry