Widok

Art Deco

Art Deco Temat dostępny też na forum:
Art Deco to nazwa nowej inwestycji realizowanej przez AB Inwestor na gdyńskiej Kamiennej Górze. W budynku powstaną apartamenty, jak i lofty, a na najniższych kondygnacjach lokale usługowe i biura.

Lokalizacja u zbiegu ulic I Armii Wojska Polskiego i Bema. Do Teatru Miejskiego, Urzędu Miasta Gdyni, przystanku SKM, ul. Świętojańskiej, Kamiennej Góry, Szkoły Podstawowej nr 18, Gimnazjum nr 11 ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyżby...

czyżby deweloper planował wyburzyć kilka wieżowców? bo na wizualizacji budynek stoi w pieknym spokojnym otoczeniu a w rzeczywistość jest wciśnięty między wierzowce i obdrapane ruiny...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kamienna Góra...

Kraków jest nad morzem, a Zakopane nad oceanem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejny budynek ignorujący otoczenie

I gdyńską architekturę. Fakt, otoczenie nie jest piękne. Ale po co ten kamień na elewacji? O ile by to było ładniejsze ze zwykłą białą lekką elewacją. Co oni z tym kamieniem - Sea towers, Xenon, teraz to. Taki kamień jest ciężki i przytłacza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ceny zbyt wysokie

Nalezy pamietac, ze Gdynia jest jednym z przodujacych miast o wysokim skazeniu powietrza. OK 30% pow. normy i dorownuje tym poziomem miastu Plock, ktore podtruwa swoich mieszkancow ohydna Petrochemia.
Dziwne, ze nikt o tym kryterium zdrowotnym nigdzie nie wspomina I nie odlicza tego od zawrotnych cen.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Art Deco Kamienna Gora. Dziwne praktyki!

Jestem zainteresowany kupnem ale ku mojemu zdziwieniu deweloper ma kilka mieszkan, reszta jest "zarezerwowana" Niby ok ale zauwazylem, ze rezerwacje robia agenci nieruchomosci i sprzedaja drozej! Mozna sprawdzic w internecie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry