Widok

Artur - opinia

Ja naprawdę nie jestem wybredny w jakości jedzenia bo sam paskudnie gotuję, ale jak mi z ledwością smakuje to co brokuł robi to nie jest za dobrze. Największy zarzut poza smakiem i niska jakością składników to tłustość potraw, myślę że większość tych kalorii pochodzi z tłuszczu, wszystko w nim pływa, na dnie praktycznie każdej miseczki można zebrać ze 2 łyżeczki tłuszczu. Desery są pyszne, ale głównie dlatego że zawierają dużo cukru...
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 5
 
jakość potraw: 1
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Niestety nie możemy się z Panem zgodzić. Oczywiście nie co do smaku bo to kwestia indywidualna, ale za jakość produktów i finalnie potraw ręczymy głową. Świeżość i wysoka jakość to dla nas sprawy kluczowe. Również nie jest prawdą, że nasze potrawy są tłuste. Chyba, że jadł Pan dietę KETO (to dieta tłuszczowa). Nasz sztab dietetyków czuwa na tym żeby makroskładniki były odpowiednio zbilansowane i codziennie publikujemy tabelę z ich rozpiską. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby Pan do nich zaglądał i sprawdzał skąd pochodzą kalorie w danym daniu. W deserach również zawarte są zdrowsze zamienniki cukru. Zdajemy sobie sprawę, że może to nie być wyczuwalne dla większości osób. Niemniej klienci, którzy pięknie chudną trzymając się naszych diet o kalorycznościach dopasowanych do swoich potrzeb są najlepszym przykładem, że nie ma Pan racji. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

WIem że się Państwo nie godzą z opiniami praktycznie połowy waszych klientów, które są negatywne, mają Państwo swoje wyobrażenie o jakości swoich posiłków i wydaje się Państwu że klienci się nie znają albo nie mają racji. Skoro co drugi komentarz zarzuca Państwu te same rzeczy to może warto się nad tym pochylić zamiast uporczywie pisać że nie tak nie jest jak klienci piszą, jest to oznaką arogancji, proszę sprawdzić opinie w innych miejscach, są przytłaczająco negatywne i wszystkie wymieniają te same rzeczy. Jeśli Państwo tak wierzą w jakość swoich posiłków to dlaczego nie macie usługi rezygnacji z diety tj inne firmy cateringowe mają? Mam jeszcze 2 tyg Państwa diety i z chęcią bym z niej zrezygnował ale nie mogę. Polecam refleksję i życzę poprawy jakości oferowanych usług. pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluję obsługi klienta! :) Takie podejście, ciągłe wmawianie klientowi, że nie ma racji jest chyba omawiane na 1 roku studiów z marketingu. Polecam trochę pokory i chociaż okazanie chęci poprawy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry