Widok
Mam styczność z proboszczem i jakoś nie mam takich doświadczeń jak Ty. Jeśli Ty jesteś tym rolnikiem, którym się wypowiedział to widocznie działałeś tylko po to, by naszemu proboszczowi zaszkodzić i uprzykrzyć. Nie ładnie tak wyolbrzymiać faktów. Już się w Kielnie sprawa uspokoiła, a wy staremu człowiekowi chcecie zdrowie niszczyć. No ale tak właśnie działa ludzka zazdrość.
Nie przeczytałem do końca ale ten rolnik moim zdaniem to trochę przesadził i pod koloryzowal, a skoro anonimowo takie oskarżenia składa na naszego proboszcza to taki artykuł jest mało wiarygodny. Po za tym podejrzewam co to za rolnik w 95% i moim zdaniem działa tu bardziej zazdrość niż to co on sobie wymyślił.