Widok

Asik - Sylwia -Kokoszki- segregacja materiałów budowlanych

Praca Temat dostępny też na forum:
Brak umowy
-stawka 8zł /h , i się nie zwiększy mimo zapewnień szefowej
- szefowa nie liczy się ze zdaniem pracowników
-nie pyta czy możesz zostać dłużej w pracy tylko stawia cie przed faktem dokonanym ze dziś pracujecie do 18 ! (choć pracują do 15- 8h )
jednym słowem nic nie możesz po pracy sobie zaplanować :) nie polecam pracy z tą panią :) lepiej szukać pracy dalej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam takie samo zdanie jezeli chodzi o ta prace, zreszta mozna to zauwazyc juz po dosc czestych wystawianiach tego samego ogloszenia przez ta panią.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja się nie zgadzam z tymi opiniami,mąż pracuje i uwierzcie nie za 8zł.A z godz to jest normalna rzecz jeden dzień krócej drugi dłużej, jak się chce pracować i zarobić to niestety takie czasy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
jestem kierowcą w tej firmie i zapewniam że ten kto pisze o stawce za 8zł to chyba ktoś z konkurencji,warunki pracy jak na te czasy ok a wiadomo im więcej godz. wieksza wypłata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
kierowcy maja tylko wyzsza stawke , 12 zl , a fizyczni 8 zl , z 2 osoby z szescio osobowej ekipy ma 10 zl , ci co najdluzej pracują , szefostwo smieszne :) przekonacie sie sami zaczynajac tam prace :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kokoszki

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

do góry