Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mocne 6/6. wątek zamknięty Wraz z żoną z całego serca możemy polecić pracownię ASK Architekt Szymon...
~Bernard Mystkowski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Polecamy wątek zamknięty Konkretny fachowiec,pomocny,umie doradzić i uważnie słucha sugestii...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Wsółpraca z Ask Architekt wątek zamknięty Pan Szymon wraz z zespołem przygotował projekt siedliska składającego się z 5...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Udana współpraca wątek zamknięty Współpraca z panem Szymonem była dla nas przyjemnością. Od pierwszego...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Dobry architekt, dobra współpraca wątek zamknięty Polecam, pracownie ASKarchitekt jako rzetelne biuro projektowe. Bez przerostu...
~Waldek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Projekt rozbudowy domu szeregowego wątek zamknięty Bardzo rzetelne i kreatywne podejscie do pracy. Kontakt telfoniczny i e-mail...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Profesjonalizm od A do Z wątek zamknięty Współpraca w 100% spełniła oczekiwania, wynikiem jest piękny i dopracowany...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Pomoc w sprawach legalizacji budynku wątek zamknięty Pan Szymon pomógł mi w załatwieniu spraw związanych z legalizacją budynku. Od...
~Sławek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Remont mieszkania w bloku z wyburzeniem ściany wątek zamknięty Korzystałem z pomocy Pana Szymona przy projekcie remontu mieszkania od...
~Arek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Projekt docieplenia domu jednorodzinnego w Gdańsku wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z pracownią Ask. Pan Szymon jest pełen...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Projekt muru oporowego wątek zamknięty Zależało mi na sprawnym załatwieniu sprawy. Okazało się, że Pan Szymon jest...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Projekt Elewacji Domu Jednorodzinnego wątek zamknięty Miałam okazje współpracować z panem Szymonem w ubiegłym roku. Zaprojektował...
~Katarzyna Cierocka z Rotmanki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Domy w Białowieży wątek zamknięty Pan Szymon Kuhn wraz z zespołem Ask architekt zaprojektowali nam dwa świetne...
~Dorota i Zenon Kruczyńscy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Projekt domu Pasywnego wątek zamknięty Polecam Tą Pracownie Architektoniczną,która oferuje od samego początku swój...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

ask architekt Szymon Kuhn wątek zamknięty ask architekt Współpracuję z Panem Szymonem jako projektantem w zakresie...
~emil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Dwa projekty zmiany aranżacji wnętrza domu jednordzinnego wątek zamknięty Pan Architekt wykonał na nasze zlecenie dwa projekty nowej aranżacji wnętrz...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry