Widok

Asteria

Asteria Temat dostępny też na forum:
Gdyńska dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana, w której powstanie inwestycja Asteria położona jest blisko centrum, a jednocześnie nieco na uboczu. Jest tu w pełni rozwinięta infrastruktura (sklepy, kawiarnie i restauracje, punkty usługowe, ośrodki zdrowia i szkoły).

Spacer na Bulwar Nadmorski czy do Urzędu Miasta zajmie kilkanaście minut. Blisko znajduje się też porośnięta lasem Kępa Redłowska, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkania Asteria

jaka cena za m2?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

z tego co widac na stronie okolo 8 tys za m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czekam

byłam u Pani Ani i Pana Andrzeja - ceny nie są za niskie - ale miejsce, obsługa i projekt są świetne
czekam - na dniach podpisuję umowę
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

sąsiadka

w tych lokalach usługowych poproszę Lidla i Rossmana!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lidl i Rossman to raczej lokale handlowe no chyba że w lidlu się cos zmieniło ???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie Biedronka i Rossman
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nareszcie ktoś zrobi porządek z tym terenem. Najlepiej jakby tu powstał Lidl. Skończyłyby się bandyckie ceny w pobliskich sklepach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Popieram

Zdecydowanie się zgadzam i czekam z niecierpliwością na powstanie inwestycji :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielkość budynków

Jak zabudowania Asterii mają się do otaczającej ją niskiej zabudowy domków jednorodzinnych?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Super obsługa biura sprzedaży. W przypadku szczegółowych pytań, szybka odpowiedz. Czekam na realizacje inwestycji. Oby tak dalej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyszłym nabywcom radzę sprawdzić parametry techniczne i jakośc użytych materiałów w mieszkaniach. Ja kupiłem u BMC mieszkanie w jednym z ich inwestycji na Grabówku. Proszę sobie wyobrazić że deweloper zamontował najtańsze modułowe elektryczne dzwonki do drzwi na szynę (podobne stosuje się w przemyśle np konsolach sterowniczych). Dodam że BMC reklamowało inwestycję jako apartamenty. Nie bardzo wyszło im też z systemem odpowietrzania hali garażowej, ustrojstwo załącza się raz na godzinę i pracuje tak głośno że aż słychać w mieszkaniach. Podobnie zaprojektowano oświetlenie w hali, przez rok przepaliły się chyba wszystkie świetlówki, sytuację poprawiła dopiero wymiana na ledy (na koszt wspólnoty). Radzę równiez dokładnie patrzeć na ręce zarządcy którego narzuca deweloper.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na Grabowku .......apartamenty ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie jesteś przyjezdny więc ci powiem, że Grabówek to 80% lasy oraz m.in ul Kapitańska, Beniowskiego, Komandorska, Sambora z przedwojenną willową zabudową itp. Popatrz na ceny nieruchomości w tamtej okolicy to się zdziwisz.
A definicja apartamentu to "wielopokojowe mieszkanie w wysokim standardzie lub zespół pomieszczeń przeznaczonych dla potrzeb jednego użytkownika np. w hotelu." Inna sprawa, że deweloperzy nagminnie nadużywają tego słowa w stosunku do zwykłych mieszkań.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

asteria

super infrastruktura obok, park krajobrazowy, plaża za rogiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Szukam dobrej księgowej, biura rachunkowego (28 odpowiedzi)

Hej, szukam ogarniętej księgowej/księgowego/biura rachunkowego najlepiej na wzgórzu bądź okolicy...

Biedronka ul. Bema (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??

do góry