Widok

Astygmatyzm

Zdecydowałam się na laser ze względu na duży astygmatyzm i minusy. Nadszedł czas wymiany okularów na nowe i doszłam do wniosku, że koszt nowych mógł być zbliżony do ceny operacji jednego oka i poszukałam informacji o laserowej korekcji. Wybrałam iLasik i w tej chwili jestem dwa tygodnie po zabiegu i polecam go wszystkim osobom, ktore jeszcze się zastanawiają. Personel był bardzo sympatyczny a lekarz udzielił mi wielu informacji na temat zabiegu.Byłam zaskoczona tym, że zaraz po operacji potrafiłam odczytać godzinę na zegarku. Czasem jeszcze przy większym wysiłku pojawia się nieostre widzenie (prowadzę dość intensywny tryb życia) ale o tym lekarz poinformował mnie jeszcze przed zabiegiem. Jeszcze raz polecam.
Moja ocena
opieka: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
skuteczność: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo Blikpol,brawo specjalista d/s reklamy a własciwie specjalista od pozytywnych komentarzy.Nawet sie zastanawiałem przez chwile czy nie zafundowac sobie laserowej korekcji w Blikpolu.Ale zeby chocby jedna opinia nie była wymyslona to byłoby dobrze.Od dziisja waszym hasłem reklamowym powinno być " WYBRAŁEM ILASIK"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry