Widok
byliśmy z dziewczyną na tym, fajna zabawa, humor nieprostacki, nienachalny
nastawieni byliśmy troche nieufnie, sceptycznie, ale jesteśmy miło zaskoczeni, fajny ten Damięcki, rewelacyjna Popławska, świetną ma role przy kolacji, a jej reakcja na deser jest niepowtarzalna, (notabene siostra w serial Wataha też dawała rady) no I cała reszta moim zdaniem też jako całość super wyszła, naprawdę nie zawiedziecie się, polecam, polska komedia !