Widok

Atal Bosmańska

Oksywie Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstanie w dzielnicy o rozwiniętej infrastrukturze miejskiej. W okolicy nie brakuje punktów handlowych, usługowych, placówek edukacyjnych oraz jednostek służby zdrowia. Znajduje się tu ogólnodostępny plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Akademia Marynarki Wojennej wraz z jej sportowym i edukacyjnym zapleczem. Pobliską Estakadą Kwiatkowskiego można szybko wyjechać zarówno w kierunku centrum Gdyni, jak i ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

coooooooooooooooo?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. Sprytnie ukryty na wizualizacji bunkier. Pytanie, jaka jest wysokość bunkra, a jaka budynków?
2. Mowa jest na stronie o placu zabaw dla dzieci, ale nie ma rzutu z góry z planem osiedla.
3. Jaka jest wielkość komórek lokatorskich, bo sama informacja o koszcie m2 wynoszącym 2,5k brutto to za mało.
4. Nie ma wizualizacji wewnątrz budynku części wspólnych. Pytanie, czy jest winda?
5. Mowa jest o bramie wjazdowej. Czy część prywatna jest ogrodzona?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

1. Nie wiem jak wysoki, nie mogą go ruszyć bo jest pod konserwatorem zabytków (chyba). Będą się starali czymś szybko rosnącym obsadzić.
2. O ile pamiętam między C4 a B3
3. Komórki są niewielkie- np 2-3metry (byś może są też większe). Rowerownia też jest.
4. Jest winda na 100%
5. Tak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm

nie są złe te budynki, mają sprawiać kameralne wrażenie i chyba tak będzie. Dla mnie spoko, gorsze osiedla widziałam w okolicy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czasem warto sprawdzić inne inwestycje w okolicy

Zainteresowanym proponuję sprawdzić inne inwestycje w okolicy, wiem że w trochę lepsze lokalizacji i w niższych cenach są dostępne mieszkania przy ulicy kuśnierskiej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

kusnierska

bardzo h.... lokalizacja tory elektro cieplnia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
do góry