Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jkr - opinia Jako stała klientka warsztatu z całego serca polecam. Zawsze fachowe...
~Jkr
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2023

Ania - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług blacharsko-lakierniczych. Korzystałam już...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Moje auto po naprawie z OC sprawcy wygląda jak nowe, efekt rewelacyjny, kolor...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Miki - opinia wątek zamknięty Wszystko zrobione idealnie, w terminie, cena dobra.
~Miki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Co tu dużo komentować- zdecydowanie polecam. Panowie znają się na rzeczy,...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Zbigniew Słodki - opinia wątek zamknięty Bardzo szybka i fachowa pomoc w nagłych sytuacjach i nie tylko. Jeszcze raz...
~Zbigniew Słodki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo solidny warsztat dotrzymujacy terminów i solidna robotę robią ci panowie
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Nissan qashqai wątek zamknięty Samochód po naprawie szkody parkingowej wygląda jak nowy. Polecam ten warsztat.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Świetny warsztat wątek zamknięty Oddałem auto dwa razy do zrobienia i dwa razy byłem bardzo zadowolony....
~Tomek Fiesta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Rozrząd ls400 V8 wątek zamknięty Super!! Warsztat godny polecenia
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Polecam. wątek zamknięty Witam. Chciałbym polecić warsztat i osoby tam pracujące. Pełen profesjonalizm...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

przeglad olejowy, opony , zawieszenie , diagnostyka , jumper, kamper wątek zamknięty polecam , szybko , rzeczowo , cena za usluge ok , bylem tam czytajac opinie z...
~dark
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2018

polecam !!! wątek zamknięty Chciałabym polecić warsztat . Panowie pomogli mi z autem które nie chciało...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

100% zadowolenia. wątek zamknięty Mogę w 100% polecić ten warsztat, wizyta z polecenia znajomego i na pewno...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Naprawa zawieszenia. wątek zamknięty Do warsztatu przyjechałem w celu naprawy zawieszenia w Peugeot 407SW. Jako...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Polecam !! wątek zamknięty Do Auto-ALP trafiłem jeszcze kilka lat temu gdy znajdowali się w innym...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Naprawa Megane. wątek zamknięty Do Auto-Alp trafiłem z polecenia. Samochód na warsztat trafił na wymianę...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

wspaniałe spa dla auta wątek zamknięty profesjonalizm, swietne podejsce do klienta a co najważniejsze- do jego auta!...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Awaria sprzęgła godz. 17.00 i co dalej ? ( auto do codziennej ciężkiej pracy...
~Mario
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Naprawa Focusa wątek zamknięty Oddałam mojego Forda Focusa po kolizji do Auto-alpu. Panowie załatwili...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry