Widok

Auto Części

Brzeźno Temat dostępny też na forum:
Cześć Panowie,
Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub sklep motoryzacyjny w internecie, który szybko wyśle mi brakujące części.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku to przez Święta nikt nie pracował w tych sklepach, bo też szukałem, a w niektórych będzie inwentaryzacja do końca tego tyg także lepiej zamów sobie z autoczescizielonki.pl. Mnie dosłali na drugi dzien, jak zamowiłem. Części nowe oryginalne i w dobrej cenie. Wyszukujesz sobie po vin nawet, co ułatwia sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też z autoczescizielonki.pl zamawiałem jakoś niedawno. Mieli wszystko, doradzili też przez telefon, bo ja tak średnio ogarnięty jestem w temacie. Tata mi wymienił części i samochód śmiga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zużyte części możesz poddać regeneracji i będą jak nowe. Firma avanti wykonuje takie zlecenia. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

do góry