Auto-Elektronika

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Franciszka Hynka 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Carlos - opinia wątek zamknięty Polecam tą Auto Naprawe.. Bardzo często upadał akumulator . Ostatnio auto...
~Carlos
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2022

Robson - opinia wątek zamknięty Świetny fachowiec. Można uderzać nawet z poważnym problemem. Co najważniejsze...
~Robson
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Sławski - opinia wątek zamknięty Kiedy jest dobra i szybka robota to grzech nie pochwalić. Szczerze polecam...
~Sławski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Remigiusz K. - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam ten warsztat auto elektryczny na Hynka 30. Ludzi poznaje...
~Remigiusz K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2020

PanGda - opinia wątek zamknięty Pan Marek to świetny specjalista, zna się na swoim fachu. Zawsze trafnie...
~PanGda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Porządny Elektryk .Polecam ten warsztat. wątek zamknięty Moja 3 wizyta chyba w.. 6 lat.Pan elektryk człowiek - poprostu człowiek .....
~klient seat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry fachowiec. Nie ogranicza się do bezrefleksyjnej wymiany części....
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Dobry elektryk , Polecam. wątek zamknięty Wczoraj Pan elektryk naprawiał mi w aucie komputer ,zrobił to szybko . Ten...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Witam wielokrotnie naprawiałem elektronikę u pana Marka dotyczy Passata B5...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Polecam wątek zamknięty Szybko i skutecznie. Pan elektryk człowiek nie młody nie jedno auto naprawiał...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Jak za zboże wątek zamknięty Za wymianę wiązki i żarówki w pozycyjnym, oraz żarówek tablicy rej. 170 zł...
~Od dzisiaj robię sam
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

NIE POLECAM wątek zamknięty umówiona cena za naprawę palących się świateł stopu i wymianę przełącznika...
~niezadowolony
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko,solidnie i bez zadnych problemow. Usterka szybko usunięta
~Milena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Sonda. wątek zamknięty Sonda. Witam . W związku z wariacją kompa w aucie podjechałem do warsztatu bo...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM wątek zamknięty Jestem bardzo niezadowolony z wizyty w warsztacie. Obsługa jest niemiła i...
~~Tomek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

0/10 nie polecam wątek zamknięty Szczerze odradzam tego mechanika każdemu. Pojechałem do niego z niesprawnym...
~Mateusz Tadeja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Polecam swoim znajomym i nie tylko.. wątek zamknięty Kilkakrotnie byłem już w tym warsztacie i za każdym razem obsłużony rzetelnie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

POLECAM wątek zamknięty golf GTI VR6 wymieniona wiązka znaleźli też przyczynę błędów ABS. Generalnie...
~MIREK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Omijać wątek zamknięty "Elektryk" nie potrafił zlokalizować przepalonego topika na kompresorze...
~MK
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

super gosc wątek zamknięty witam,naprawialem u pana kluczyk od pilota peugeota 206 rewlacyjny...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry