Auto Fest

Wypożyczalnie samochodów

Gdynia, Wielkopolska 180

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sław. - opinia wątek zamknięty zdecydowanie polecam, super auta, żadnych zastrzeżeń
~Sław.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Samochód czysty, miłą obsługa i dostępność pojazdów. Jestem zadowolony, polecam!
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Auto Fest wątek zamknięty Wynajmuje samochody w Auto Fest przy okazji pobytu w Polsce co 1,5 miesiąca....
~Ondre
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty polecam wszystkim, jestem mile zaskoczony poziomem i jakością świadczonych...
~Private Chef
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Polecam wypozyczalnia na dobrym poziomie.Jestesmy duza firma ktora wynajmuje...
~rafal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

jola - opinia wątek zamknięty Solidna firma, bardzo dobra obsługa
~jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Firma jest OK wątek zamknięty Skorzystałam z jej usług, jestem zadowolona. Polecam.
~Jolanta D.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

A JA JESTEM ZADOWOLONA! wątek zamknięty Wypożyczałam już kilka razy auta z tej wypożyczalni i za każdym razem było...
~BARBARA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Autofest wątek zamknięty Wypożyczalnia z profesjonalną obsługą. Samochody w dobrym stanie...
~Bogdan.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Warto! wątek zamknięty Wynajmuje od AutoFest auta dostawcze do prowadzenia działalności i ich usługi...
~ZadowolonyKlient89
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

zadowolona wątek zamknięty Od czasu do czasu korzystam usług z tej firmy i mogę ją szczerze polecić....
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

POLECAM wątek zamknięty Jakość usług spełnia moje wymagania. Auta zadbane, w pełni sprawne. Ceny co...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Super wątek zamknięty Obsługa najlepszej jakości tak samo samochód , którym się poruszam od...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim
~andrzej trzeszan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

wypożyczalnia wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porządku. Auto sprawne, obsługa bez zarzutów, ceny...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

ocena wątek zamknięty ocena
~trzeszan krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

Auto Fest wątek zamknięty Serdecznie polecam tą wypożyczalnie. Szukałam niedrogiego auta dla matki z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Opinia wątek zamknięty Z firmy czasami wynajmuję auto osobowe. Jestem bardzo zadowolony bo auta są...
~Krzysztof Szczepaniak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

ZADOWOLONY wątek zamknięty Polecił mi tę wypożyczalnię znajomy. Korzystam z osobówek już kolejny raz....
~ANDRZEJ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

PORAŻKA!!!!!!!!!!! BRAK PROFESJONALIZMU!!!!!!!!!! wątek zamknięty Firma która nie zachowuje ogólnych warunków bezpieczeństwa!!! Otrzymaliśmy...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry