Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wulkanizacja wątek zamknięty juz ktorys raz korzystam z uslug auto-gum ,mozna zarezerwowac termin i bez...
~fiat stilo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 grudnia 2018

Super podejście wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z obsługi całego serwisu i indywidualnego podejścia...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Najlepszy warsztat w Trójmieście wątek zamknięty Przystępne ceny, profesjonalizm, punktualność, dotrzymywanie umów, a przede...
~Iwona Cudowska-Żukowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Polecam wątek zamknięty Uszkodzila mi się opona. Na szczęście znalazłam wulkanizacje, która była...
~Astra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

klima wątek zamknięty Nareszcie mam klimatyzacje w aucie wszędzie mi napełniali nikt nie mógł...
~Marcin ze skody
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Takiego mechanika szukać ze świecą! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi i jakości wykonania usług. Ludzie tam...
~S
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu, uczciwe ceny za wykonaną pracę i bardzo miła...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Nie polecam - partacze wątek zamknięty zawsze bylem zadowolony z roboty z ulicy hunka woziłem waszą reklamę w swym...
user_137693416504
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Zaufany i profesjonalny warsztat wątek zamknięty Chyba najbardziej fachowy i zaufany warsztat w Trójmieście, zawsze chętni do...
~Bercik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Cena za duża,usługa tragedia. wątek zamknięty Jestem mocno zawiedziona ponieważ cana końcowa była wyższa niż ta co było...
~patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

5zł za jedną oponę za recykling - Nie polecam. wątek zamknięty Obsługa ekspresowa i profesjonalna, widać że wiedzą co robią. Ogromny minus...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Przyjechałem naprawić koło-wyprostowali felgi,naprawili...
~WALDI
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

... wątek zamknięty Rozumiem zeby na 1 śrubie zarobnic 100 procent ceny czyli jakieś 5 zł ale pan...
~fORD
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

mechanika wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wykonanej uslugi.Naprawa w przednim zawieszeniu...
~wiesiek m
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Mechanika wątek zamknięty Według mnie jest to jeden rzetelniejszych warsztatów w trójmieście - zawsze...
~RR
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Problem z wywazeniem kol wątek zamknięty Witam, Po sezonowej wymianie kół na felgi aluminiowe z oponami letnimi...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

serwis mechaniczny wątek zamknięty Od kilku lat serwisuję swoje Volvo S40 w Auto-Gum. Dzisiaj wymieniłem tarcze,...
~Miecznik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

opony dla każdego kierowcy wątek zamknięty Szeroka oferta na kazdą kieszeń. Dysponuję dwoma samochodami - do pierwszego...
~Robert M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

TYLKO AUTO-GUM!! wątek zamknięty Szczerze poleca!Obsługa warsztatowa znająca się na rzeczy.Naprawa wykonana...
~A-
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

Wymiana zawieszenia wątek zamknięty Robiłem zawieszenie, dobra wycena, szybko i sprawnie. Rano oddałem samochód o...
~kamil w
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

37

wątków

do góry